Mezinárodní turnaj v Nitře 2020

V červenci proběhne odložený mezinárodní turnaj v Nitře. Někteří z Vás se již přihlásili i zaplatili. Přesto prosíme všechny o vyplnění přihlášky, abychom měli přehled o přihlášených dětech. Budeme se snažit vyhovět všem dětem, které přihlásíte, ale konečné slovo ve výběru mají trenéři, aby byli schopnit sestavit družstva ve všech kategoriích.

Sraz v pátek 10.7. 12:45 - točna pod Bazaly a odjezd v 13:00.
Předpokládaný příjezd 12.7. kolem  21:00 (dle počtu zápasů a dopravy).
Cesta autobusem je plně hrazena z klubových peněz a aktivním hráčům, kteří mají splněny všechny závazky (uhrazené roční příspěvky a zaplacené všechny akce) klub přispěje na ubytování polovinou částky.
Ubytování je na studentských kolejích se snídaní (viz. níže v oficiální pozvánce). Ubytování (studentské koleje) se s snídaní si hradí každý sám. Dítě do 18 let 1000 Kč a dospělý 1100 kč za obě noci. Bude použit kurz platný v den turnaje. V ceně je i vstup na letní koupaliště a na sobotní večerní párty.

Autobus pro 32 lidí (máme plno).

Rodiče jsou vítáni a je potřeba se nahlásit také. Podrobnosti budou zaslány na Vámi uvedenou emailovou adresu. Částka, zatím orientační, za ubytování (dospělý cca 1100, dítě nehráč 1000 a dítě hráč 500 kč)  se bude hradit hromadně z účtu klubu. Uhraďte na účet Korfbal Klub Tj Sokol Koblov č.ú. 288945221/0300. Do zprávy napište "Nitra2020 + jméno a příjmení dítěte+počet dospělých".

Seznam věcí, na které nezapomenout, nebo které doporučuji:

- OP či pas a kartičku pojištěnce (!)

- Nějaké roušky (na SVK je ještě nosí v budovách) (!)

- Určitě nějaký opalovací krém, pokrývky hlavy, sluneční brýle (obzvlášť v sobotu na umělé trávě není moc kam před sluníčkem utéct) (!)

- Nějaké drobné Eura (v sobotu bude občerstvení jako párky, guláš, Kofola apod., v neděli klasické občerstvení na koupališti)

- Doporučujeme tedy také cestovní pojištění s uvedením, že se jedná o organizovaný sport.

- Pro hráče na sobotu určitě kopačky nebo tarfy na umělou trávu (ať nám tam nebruslí)

- Hráči nezapomenout dres a sukni/kraťasy, kdo náhodou nemá, prosím kontaktujte Petra Kronese

- Nějaká láhev na pití na hřiště nebude na škodu, stejně jako nějaký ručník/osuška

Já osobně s dětmi nepojedu, uvidíme se však na místě. Nedaleko ubytování je také obchodní centrum.

Dále důležitá věc, poprosím o zpětné zaslání těchto údajů všech, co jedou : Jméno a příjmení; Datum narození; Adresa bydliště; Číslo OP/pasu;  Potřebují to na tom ubytování. Pokoje budou po třech, tak se už nějak můžete předběžně domlouvat, ale to by se pořešilo potom na místě. Snídaně budou pak přímo v budově.

Děkuji,

Tomáš Krob

Informácie a inštrukcie počas Medzinárodného korfbalového víkendu v Nitre

Vážené tímy!

Turnaj sa nezadržateľne blíži, preto si vám dovoľujeme poskytnúť základné informácie, ktoré by ste mali počas víkendu vedieť.

Rozpis víkendu:

PIATOK, 10.7.2020

Príchod tímov na ubytovanie od poobedia do neskorého večera. Adresa internátu: Bozeny Slancikovej 1, 949 01 Nitra.

SOBOTA, 11.7.2020

7:30-8:30 raňajky na internáte

8:30 odchod tímov na ihriská v sprievode zástupcov KK SPU Nitra, približne 15 minút chôdzou

9:30 - 18:00 turnaj na umelej tráve v areáli FC Nitra(rozpis dostanete v piatok pri ubytovaní sa). Adresa ihrísk: Podzamska 39, Nitra.

21:30 - … tematická párty “RETRO style” v bare Ugly Flamingo club v centre mesta (adresa: Mostna 15, Nitra).

NEDEĽA, 12.7.2020

7:30-8:30 raňajky na internáte

8:50 odchod tímov na plážové kurty kúpaliska v sprievode zástupcov KK SPU Nitra, približne 20 minút pešo. Adresa kúpaliska: Jesenskeho 13, Nitra

9:30 - 16:00 turnaj na plážových kurtoch (rozpis dostanete v sobotu večer na párty)

Pravidlá počas soboty:

Rozpis na sobotu dostanete v piatok pri príchoda na ubytovanie, rozpis na nedeľu dostanete v sobotu na párty.

Seniorský turnaj: čas zápasu 2x12 minút, 3 minútový prestávka, tímy si na druhý polčas vymenia strany.

Žiacke turnaje: čas zápasu 2x8 minút, s 3 minútovou prestávkou.

Počas zápasu si tréner nemôže zobrať timeout. Víťaz získa 2 body, v prípade remízy dostane každý tím 1 bod. O postavení v tabuľke rozhoduje vyšší počet bodov, výsledok vzájomného zápasu/zápasov tímov, ktoré majú rovnako bodov, rozdiel skóre.

Prosím pamätajte na to, že sa jedná o priateľský turnaj, ktorý si chceme všetci užiť. Budeme radi, keď sa počas celého víkendu budete usmievať, či už na vašich protivníkov alebo rozhodcov. J

Prosím dodržiavajte rozpis, aby všetky zápasy začali aj skončili načas. Zápasy budú odštartované aj ukončené v rovnakom čase.

Jedlo:

V sobotu pripravujeme pre účastníkov turnaja tradičný kotlíkový guláš a taktiež špeciality z grilu. Pošas dňa si môžete zakúpiť kupóny, ktoré si potom vymeníte za jedlo a pitie. V ponuke bude čapované pivo, kofola, soda).

Počas needle budú na kúpalisku otvorené bufety, ktoré idú mimo organizátorov turnaja, ale budete si tam môcť zakúpiť jedlo a pitie z ich ponuky. Počas dňa si môžete užívať slnko a bazény pomedzi zápasy, ktoré budete hrať.

V súvislosti s počasím, čaká nás horúci víkend s možnosťou  búrok. Prosím buďte na to pripravení, prineste si opaľovacie krémy, slnečníky, okuliare, pokrývky hlavy, dáždniky,…)

V prípade otázok nás neváhajte kontakovať:

00421 908 131 132 - Janka Miklovicova, organizing committee

00421 904 547 498 – Tomas Sonnenschein, organizing committee