Oficiální stránky klubu

Školení rozhodčích - Náchod 2019

Ahoj všem,

jménem Komise rozhodčích Českého korfbalového svazu si vás dovoluji pozval na seminář pro nové a začínající rozhodčí, který se bude konat při příležitosti Českého poháru žáků v Náchodě v termínu 24.-26. 5. 2019.

Školení je určeno pro:

- nové zájemce o to, stát se oficiálními rozhodčími korfbalu,

- méně zkušené rozhodčí, kteří na sobě chtějí pracovat a prohloubit své znalosti,

- zkušené rozhodčí, kteří by rádi své zkušenosti sdíleli s novými kolegy (předpokládá se zapojení těchto rozhodčích do průběhu školení z pozice školitelů).

Jinými slovy, pokud již jsi rozhodčí nebo se jím chceš stát, je tohle akce určená přímo pro tebe (jedinou podmínkou je mít minimálně 15 let).

Ubytování: ZDARMA v místě konání turnaje ve třídách (karimatky a spacáky s sebou).

Strava: ZDARMA v místní jídelně.

Vybavení: Všichni noví rozhodčí obdrží základní set vybavení od ČKS.

Předběžný program (bude upřesněn týden před akcí):

Pátek 24. 5.: příjezd v odpoledních/večerních hodinách, teoretická část školení v učebně (funkce rozhodčího, pravidla, signály, pohyb na hřišti atd.).

Sobota 25. 5.: praktická část školení, tj. rozhodování zápasů Českého poháru žáku. Večer teoretická část (zhodnocení výkonů, podrobnější výklad pravidel v návaznosti na praktickou část).

Neděle 26. 5.: praktická část školení, tj. rozhodování play-off zápasů Českého poháru žáků (včetně pískání ve dvojici, používání komunikačního systému apod.). Konec v brzkých odpoledních hodinách (bude upřesněno na základě rozpisu turnaje).

Přihlášku můžete vyplnit zde: https://forms.gle/zscCRJwb2wahcdtFA

Prosím zástupce klubů, aby tuto informaci distribuovali mezi co největší počet korfbalistů/korfbalistek s potenciálem či zájmem o to stát se rozhodčím. Mít spoustu rozhodčích pomůže nejen dlouhodobým korfbalovým soutěžím, ale i vnitřnímu fungování Vašich klubů (např. při rozhodování soutěží nižších věkových kategorií).

V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se na mě neváhejte kdykoliv obrátit ať už e-mailem nebo telefonicky.

S přáním hezkého dne

Lukáš Pazourek

lukas.pazourek@korfbal.cz

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek