Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Koblov.KK Sokol U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Kolín, VKC U16
Koblov.KK Sokol U16

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Koblov.KK Sokol U16
Kutná Hora, SK Respo U..

Kolín, VKC U16

2. kolo, So 09.11 09:00

Koblov.KK Sokol U16
Kolín, VKC U16

Koblov.KK Sokol U16

2. kolo, So 09.11 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..
Koblov.KK Sokol U16

Soustředění talentované mládeže U15

Soustředění talentované mládeže U15

Uplynulý víkend se uskutečnilo první soustředění výběru talentované mládeže U15. Do Kostelce na Hané se sjelo celkem 27 korfbalových talentů a pod vedením trenérů Martina Šnévajse a Anety Lešanské zahájili přípravu na červencové mistrovství Evropy hráčů do 15 let v Maďarsku. Sraz byl naplánovaný na pátek večer a po společné večeři následoval první trénink, který byl zaměřený zejména na seznámení se hráčů jak s prostředím, tak s novými spoluhráči.

Druhý den následovaly celkem tři tréninky. První, dopolední, byl zaměřený na techniku střelby. Hráčům byla ukázána správná technika a ti ji pak museli drilovat v jednoduchých cvičeních. Bylo potřeba se soustředit a správným provedením zvýšit svoji úspěšnost zakončení. Na konci tréninku bylo vidět, k potěšení trenérů, u všech zlepšení. Druhý trénink byl opět zaměřený na techniku a zároveň na ověření fyzické zdatnosti. Večer hráče čekala už jen hra, do které se všichni pustili sice unavení, ale s chutí.  I když byla zřejmá nesehranost mezi hráči, bylo k vidění mnoho soubojů a krásných košů. Pro trenéry pak bylo důležité hráče vidět v různých herních situacích a zjistit jejich herní vyspělost. 

V neděli byl naplánován test OVOV na venkovním hřišti. Vzhledem k nepřízni počasí jsme však byli nuceni jej provést v provizorních podmínkách a venku si hráči jen zaběhli běh na 60m a 1km. Test všichni hráči splnili a máme tak základní data, na kterých budou všichni pracovat, aby se do příštího soustředění zlepšili.

Další soustředění je naplánováno na víkend 31.5.-2.6. opět v Kostelci na Hané a zúčastní se ho všichni hráči, kteří se zúčastnili toho prvního. Navíc jim přibudou další talentovaní spoluhráči, kteří první termín nemohli. Kromě tréninků v hale nás čeká beach korfbalový turnaj, který se odehraje na Prostějovském náměstí a hráči tak budou moct poprvé vyzkoušet zájem veřejnosti. Na konci soustředění bude oznámena nominace na turnaj v Maďarsku.

Účastníci soustředění:

Buriánková Lenka, Křížková Eliška, Vaková Adéla, Jankovič David, Lisický Roman, Nedbal Jan, Novák David, Stach Lukáš, Valenta František, Vlk Adam - SK RG Prostějov

Čarvašová Veronika, Ježková Karolína, Franzki Samuel, Kozel Ondřej - KK Brno

Jiroudková Markéta, Novák David, Pospíšil Tomáš, Vedral Štěpán - VKC Kolín

Moricová Amálie, Trnečková Eliška, Hák Tomáš - TJ SOKOL Koblov

Kočková Klára, Pavlíčková Jitka, Toufar Tomáš - SK YMCA Znojmo

Koláčná Nikola, Havlín Jan, Holík Vojtěch - RESPO Kutná Hora

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 3268
Posledních 30 dnů: 542 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 43

© 2019 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne