Oficiální stránky klubu

Mikina s kapucí Sublimovaná.

Výsledná grafická podoba mikiny je vytvořená digitální technologií potisku - SubliPro. V ceně mikiny jsou zahrnuty všechny případné potisky (čísla, loga, jména, loga sponzorů apod.) Navíc díky technologii potisku - SubliPro, je možno barvy mikiny jakkoliv měnit a to včetně fluo barev. Výsledná cena mikiny je neměnná. Design této mikiny je plně v kompetenci zákazníka (mikiny je vyrobená na základě Vašeho návrhu). Mikina je vhodná pro trénink i reprezentaci. Z rubové strany je velmi příjemný počes, který zajišťuje komfort při běžném nošení i při tréninku. Mikina má v pase stahovací pruženku s brzdičkami. Tento model navíc můžeme vyrobit dle specifikací níže: - samozřejmostí je možnost výběru, dámský nebo pánský střih - veškeré drobné části, je možno vyrobit dle přání zákazníka (např. kapsy bez zipů, kapsa "klokánka"  apod.) Podmínka: Logo klubu + korfbalklub.cz / rukáv nebo záda / .Barvy žlutá,zelená,černá /možno kombinovat ,dle vlastních návrhů/. Platí se na účet Korfbal Klub Tj Sokol Koblov Číslo bankovního účtu 288945221/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte Do poznámky uveďte "Mikina s kapucí Sublimovaná + jméno a příjmení hráče", za které platíte.

Klubová mikina klubová  členové klubu sleva - 20% ,cena  750,-

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek

Posledních 30 dnů: 483 | Posledních 7 dnů: 91 | Poslední den: 4