Oficiální stránky klubu

4. školní sportovní olympiáda.

Minulý týden, ve čtvrtek 20.června proběhla už 4. školní olympiáda - letos na zimním stadionu a ve sportovním areálu FK Slávia Orlová - Lutyně. Již po třetí s KORFBALEM, letos ale už v režii ostravského korfbalového klubu. Nejprve proběhlo ocenění reprezentantů Korfbal klubu TJ Sokol Koblov na místní partnerské škole v Orlové. Děkujeme našim hráčům a hráčce za pomoc při této akci.

12.10.2019 00:00
Zápasy v Náchodě: Koblov - Kutná Hora, Koblov - Kolín
MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 381 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 20