Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Koblov.KK Sokol U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Kolín, VKC U16
Koblov.KK Sokol U16

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Koblov.KK Sokol U16
Kutná Hora, SK Respo U..

Kolín, VKC U16

2. kolo, So 09.11 09:00

Koblov.KK Sokol U16
Kolín, VKC U16

Koblov.KK Sokol U16

2. kolo, So 09.11 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..
Koblov.KK Sokol U16

Koblov.KK Sokol U16

3. kolo, So 30.11 09:00

Brno, KK U16 "A"
Koblov.KK Sokol U16

Koblov.KK Sokol U16

3. kolo, So 30.11 09:00

Brno, KK U16 "B"
Koblov.KK Sokol U16

Prostějov, SK RG U16

4. kolo, Ne 15.12 09:00

Koblov.KK Sokol U16
Prostějov, SK RG U16

Mistrovství Evropy U15 2019

Mistrovství Evropy U15 2019

V Maďarském Dunakeszi se hrálo Mistrovsví Evropy hráčů do 15 let v hale a na písku.

V hale se hrály dva hrací dny (6.-7.7.) a na písku se hrál jeden hrací den (9.7.). Náš klub měl v týmu "RISING STARS" tři zastoupení: Amálku Moricovou, Elišku Trnečkovou a Tomáše Háka.

První hrací den nás na úvod čekal favorit turnaje, družstvo Holandska. Náš tým byl velmi nervózní a nedařilo se mu v zakončení a podleh poměrně hladce 1:7 (1:3). V druhém zápase nás čekal domácí tým Maďarska. Tady jsme hráli výrazně lépe, dlouho jsme hráli vyrovnaně a určitě jsme měli na vítězství. Po dramatické koncovce jsme podlehli 4:6 (2:2). Poslední zápas prvního dne jsme zdolali přesvědčivě Německého soupeře 8:0 (4:0) a vzhledem k ostatním zápasům jsme si i přes dvě prohry stále drželi naději na postup do finále. Druhý hrací den jsme potřebovali vyhrát nad silnou Anglií, ale rozhodčí naše nadšení nesdílel a v první čtvrtině proti nám odpískal 6 penal, které Anglie proměnila. I přes velký tlak a snahu v druhé polovině zápasu se nepodařilo nepříznivé skóre zvrátit 5:9 (0:7). Závěrečný zápas o třetí místo s Maďarskem byl nejdramatičtější zápas turnaje a po naší proměněné penaltě v poslední vteřině se rozhodovalo v prodloužení golden gólem. Nepodařilo se nám uhlídat nejlepšího Maďarského střelce a na jeho koš jsme již nedokázali odpovědět. Prohra 8:9gg (4:4) nám určila konečné 4. místo v hale.

1. hrací den (Korfbal.cz)

2. hrací den (Korfbal.cz)

V historicky prvním mistrovství evropy na písku se hrálo opět od začátku. Pořadatelé překvapili zajímavým rozlosováním do skupin a naše družstvo hrálo ve skupině s prvními týmy Německa, Maďarska a Portugalska a s druhým týmem Anglie. První zápas s Německem byl velmi náročný, ale náš tým nakonec ve vyrovnaném boji vyhrál těsně 3:2 (1:0). Druhý zápas s Portugalskem, které mělo velmi silný tým byl pro náš celek velkou výzvou. V poločase jsme vedli 1:0, ale v závěru Portugalci zápas otočili a vyhráli 4:2 (0:1). Třetí zápas jsme hráli s Anglii, která nás vyřadila v hale v souboji o finále a měli jsme ji co vracet. NA písku se angličanům nedařili střely z dálky a naše družstvo trpělivou hrou nakonec vyhrálo těsně 3:2 (1:1) a zajistilo si boj o zlatou medaili. V posledním zápase proti prvnímu týmu Maďarska náš tým zabojoval a opět vyhrál tím nejtěsnějším rozdílem 3:2 (1:1). Náš druhý tým třemi výhrami dokázal vyhrát tabulku v základní skupině, což bylo velkým překvapením turnaje. Ve finálovém zápase proti Německému druhému týmu jsme hráli na jistotu vyhráli 4:1 (2:1).

Beach turnaj (Korfbal.cz) 

Velká gratulace našim třem svěřencům a je potřeba vyzdvihnout výkon Amálky Moricové, která byla naší nejvytíženější hračkou a také díky její práci pod košem a doskokům jsme vybojovali zlato.

Galerie k aktualitě

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 3783
Posledních 30 dnů: 572 | Posledních 7 dnů: 128 | Poslední den: 15

© 2019 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne