Vítejte na stránkách basketbalového klubu

1. kolo, So 12.10 09:00

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Kutná Hora, SK Respo U..

2. kolo, So 09.11 09:00

2. kolo, So 09.11 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..

3. kolo, So 30.11 09:00

Brno, KK U16 "A"

3. kolo, So 30.11 09:00

Brno, KK U16 "B"

Prostějov, SK RG U16

4. kolo, Ne 15.12 09:00

Prostějov, SK RG U16

Korfbalový kemp na Ostravici

Vysoké koše na Ostravici

První srpnový týden naše U11 a U13 vyrazili za korfbalovými zkušenostmi do malebného městečka mezi dvěmi vysokými horami v Beskydech - Lysou horou a Smrkem. Počasí přálo a tak na prostorné louce pod sjezdovkou probíhaly nejen ranní rozcvičky, ale také tréninky. Tým našich trenérů si rozdělil naší "Ostravskou bandu" na menší skupinky a společně pilovali korfbalové dovednosti, pracovali na fyzičce a také předposlední den odehráli několik zápasů. V rámci tréninku vytrvalosti se všichni vydali dobýt jednu z nejvyšších hor Beskyd - Smrk. Trasa byla náročná o čemž svědčila i jejich večerní únava, kdy téměř celý tým padl do postele a spal až do rána. Při večeři však ještě stihli fandit našemu národnímu týmu v provizorním podkrovním kině.

Kemp, ale nebyl jen o tréninku, ale pro děti měli trenéři připravený nespočet her a kupu zábavy. Ve středu večer byla společná párty rodičů a dětí spojená s opékáním a také prodlouženou večerkou. Všichni jsme si to náramně užili. Na čtvrtek byl naplánovaný zápasový den. Na trávě to bylo místy velmi náročné a někteří usoudili, že naboso to bude lepší. Do zápasu jako vždy vložili Ostravské srdíčko a bojovali až do posledního hvizdu. Odpoledne bylo vyhodnocení nejlepších a pro děti byly připravené sladké odměny nejen za vítězství, ale také za vytrvalost, bojovnost a odhodlání. Nakonec si všichni přišli na své na pozdně večerní párty se vyblbli i na tanečním disko parketu. Vše poctivně zachycoval náš fotoreportér a denně psal krátké zprávičky na Facebooku.

Bylo to fajn...tak zase příští rok.

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 572 | Posledních 7 dnů: 128 | Poslední den: 15