Letní korfbalový kemp 2020

Termín: 23.- 30.8.2020

Místo: Horní Bečva, Hoská chata Mečová

Počet míst: 52

Cena pro členy klubu: 1000 Kč (záloha 500 kč splatná do 31.1.2020)  na účet klubu 288945221/0300, do zprávy "Kemp2020 + jméno a příjmení účastníka")

Klub svým členům přispívá částkou 1500 kč.

Elektronická přihláška ZDE

Dětem se bude věnovat 8 trenérů a asistentů, v krásném prostředí horské chaty s venkovním hřištěm a mini tělocvičnou pro případ špatného počasí. Tak jako loni bude připravený bohatý program nejen věnovaný korfbalu, ale taky zábavě.

V ceně ubytování je strava 5x denně + celodenní pitný režim (možnost objednat dietní stravu). Ubytování v pokojích se společným sociálním zařízením.

Interiér: WIFI, TV, DVD, hudební aparatura v jídelně (nelze přenášet), stolní fotbal, ping - pong, šachy, piano, společná kuchyňka pro hosty (vybavení; společná lednice s mrazákem, mikrovlnka, dvouplotýnková varná deska, rychlovarná konvice - bez poplatku).

Exteriér: Venkovní terasa, oplocené stěrkové hřiště se sítí, oplocené travnaté hřiště 16x36m, ohniště

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 1119 | Posledních 7 dnů: 206 | Poslední den: 10