5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
Korfbal klub Tj Sokol ..15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, So 6.1.2024 15:45
Vembloud korfbal club ..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16
4. kolo, So 6.1.2024 14:15
SK Plhov - Náchod13
Korfbal klub Tj Sokol ..15
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Modří Sloni YMCA Znojm..18
Korfbal klub Tj Sokol ..11
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..13
Korfbal klub Tj Sokol ..17
1. kolo, So 14.10.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..20
Prievidza, SKK Dolphin..18
1. kolo, So 14.10.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..18
Vosíme.cz Korfbal Pros..17
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
SK Plhov Náchod "B"19
Korfbal klub Tj Sokol ..12
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19
3. kolo, Ne 17.12.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..23
3. kolo, Ne 17.12.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..16
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..19
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
Korfbal klub Tj Sokol ..16
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..18
Korfbal klub Tj Sokol ..5
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..14
Korfbal klub Brno, z.s..6
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..10
Korfbal klub Tj Sokol ..18
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Korfbal klub Brno, z.s..28
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..27
Korfbal klub Tj Sokol ..9
3. kolo, So 16.12.2023 14:30
Vembloud korfbal club ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..13
3. kolo, So 16.12.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Brno, z.s..17
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Vembloud korfbal club ..0
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbalovy klub SPU Ni..3
Korfbal klub Tj Sokol ..12
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..9
Korfbal klub Tj Sokol ..5
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..10
Korfbalovy klub SPU Ni..7
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
Korfbal klub Tj Sokol ..4
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, Ne 14.1.2024 11:30
Vosíme.cz Korfbal Pros..6
Korfbal klub Tj Sokol ..23
4. kolo, Ne 14.1.2024 10:15
Korfbal klub Nový Lísk..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Brno, z.s..10
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..16
Korfbal klub Tj Sokol ..9
2. kolo, Ne 12.11.2023 13:15
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
2. kolo, Ne 12.11.2023 12:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Korfbal klub Nový Lísk..9
1. kolo, Ne 15.10.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..12
SK RESPO Kutná Hora, z..15
1. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Brno, z.s..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..8
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..6
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Tj Sokol ..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..7
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..7
Korfbal klub Tj Sokol ..2
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..10
Korfbal klub Tj Sokol ..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..10
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..1
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..11
Korfbal klub Tj Sokol ..5
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..1
Korfbal klub Tj Sokol ..10
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..0
Sports academy Morava,..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..1
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Korfbal klub Tj Sokol ..5
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
KK.koblov U 164
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
KK.koblov U 1615
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A3
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
KK.Koblov U11 A8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Sports academy Morava,..8
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
A-Tým15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
A-Tým15
Přihlášené týmy pro celostátní soutěž: Prostějov, Brno NL, Znojmo, Kolín, Tábor, Náchod, Kutná Hora “A”, Kutná Hora “B” Oblastní soutěže: Brno, Koblov, Děčín
Základní část:-každý s každým 2x, -hraje se turnajově, tři zápasy za den, hrací doba 2x15 minut čistýčas, 2x time-out-celkem 5 kol (14 zápasů na tým), během jednoho kola se odehrají dva turnaje, turnaje se účastní čtyři týmy, na turnaji hraje každý s každým, každý tým pořádá jeden turnaj, pro pořadatele to znamená šest zápasů za den-5.kolo se budou dohrávat zbývající zápasy a pořadatel tohoto kola byl určen tak, aby toměli všichni účastníci tohoto kola co nejblížePo odehrání základní části 1. a 2. tým tabulky postupuje přímo na finálový den, zbytek hraje čtvrtfinále (KH jde do nadstavby už jen s jedním týmem, pokud by se některý tým z oblastní soutěže nechtěl nadstavby účastnit, nahradí ho druhý tým z Kutné Hory)
Dvě čtvrtfinálové skupiny A: 3., 6., 7., KK Brno. B: 4., 5., KK Koblov, Děčín. Finálového dne se účastní 6 týmů, do semifinále budou nasazeny 1. a 2.tým po základní části celostátní soutěže, týmy postupující ze čtvrtfinále si zahrají do kříže o postup do semifinále, pak se odehrají zápasy o umístění, celkem 7 zápasů za den.
Počet návštěv: 36274
Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 111 | Poslední den: 10
© 2024 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze