Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

KORFBALMANIA DĚČÍN

KORFBALMANIA DĚČÍN

1. hrací den

Po pátečním příjezdu a ubytování, nás v sobotu čekal první hrací den. S losem skupiny jsme byli velmi spokojení, protože nás v ní čekali papírově slabší soupeři, než v nabité skupině A.

1. zápas

V prvním zápase jsme se po překonání počáteční nervozity bez problému ujali vedení a soupeře (tým Maďarska B) jednoznačně přehráli. V tomto zápase musím vyzdvihnout hlavně výkon Valči Marcinové, která svým skvělým výkonem a 8 koši velkou měrou přispěla ke konečnému výsledku v náš prospěch a stala se i hráčkou zápasu.

Dobrý výkon ale podal celý tým a proto jsme slavili první výhru.

Maďarsko B  :  Koblov 5:18

Koše: Marcinová 8, Svoboda 4, Mazour 2, Vojtová 2, Szurdi 1, Kusyn 1

2.zápas

Ve druhém zápase nás čekal domácí Děčín, se kterým jsme si poradili bez větších problémů. Měli jsme jednoznačně lepší střelbu a ani v obraně jsme soupeře k ničemu nepustili.

Za celý druhý poločas jsme ani jednou neinkasovali a po trpělivém výkonu jsme si připsali druhou výhru. Výborný výkon předvedl David Svoboda se 6 koši a Matyáš Mazour, který odvedl skvělou práci na doskoku.

Koblov  :  Děčín  16:3

Koše: Svoboda 6, Marcinová 5, Mazour 2, Vojtová 2, Kusyn 1

3. zápas

Ve třetím zápase nás čekal nejtěžší soupeř- Kutná Hora B. Přesto jsme mohli hrát v klidu, protože jsme si už zajistili postup do semifinále v předchozích zápasech.

Úvod ale byl z naší strany velmi chaotický a soupeř se držel na dostřel jen díky naším chybám. O poločase jsme proto udělali změny v taktice a uklidnili hru. Ve druhém poločase jsme předvedli výborný výkon a Kutnou Horu jsme jasně přehráli. Měli jsme výbornou střeleckou úspěšnost a nejvíc košů zaznamenal David Svoboda- 10. Výsledek byl ale zásluhou skvělého výkonu celého týmu.

Kutná Hora B  :  Koblov  8:20

Koše: Svoboda 10, Marcinová 5, Mazour 5,

2.hrací den

Ze skupiny jsme postoupili z 1. místa s plným bodovým ziskem. V neděli nás v semifinále čekal Náchod.

Semifinále:

Do semifinále proti Náchodu jsme vstoupili velmi špatně a nedrželi jsme se taktiky a pokynů z lavičky. Proto jsme už v poločase prohrávali 1:4. Celkově jsme byli pomalejší a chyby které soupeř dělal jsme nedokázali využít. S tímto výkonem jsme nemohli být spokojeni a je škoda že jsme si slabší chvilku vybrali zrovna v semifinále.

Náchod : Koblov 7:5

O 3. místo

V zápase o třetí místo jsme si alespoň trochu spravili náladu. Hráli jsme opět proti Kutné Hoře B. Herně to stejně jako s Náchodem nebylo úplně ideální, ale podařilo se nám nakonec zápas zlomit na svoji stranu. Odvážíme si tak z Děčína cenné bronzové medaile.

Koblov  :  Kutná Hora B  11:8

Galerie k aktualitě

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 11085
Posledních 30 dnů: 970 | Posledních 7 dnů: 179 | Poslední den: 32

© 2020 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne