Den s Korfbalem v Ostravě

Mikulášský den s Korfbalem v Ostravě - přátelská utkání s KK SPU Nitra.

V sobotu a v neděli 7. a 8.12.2019 do Ostravy zavítal soupeř ze Slovenska - korfbalový klub Nitra. S domácím celkem KK TJ Sokol Koblov odehrál celkem 12 zápasů ve třech kategoriích - U11, U15, U17. Všechny zápasy děti odehrály s velkým nasazením a nasbíraly hodně zkušeností. Odhalily své mezery a zjistili na čem musí dále zapracovat. Byť některé výsledky vypadají jednoznačně, tak na hřišti oba celky podaly maximální výkon a nasazení. V nejmladší kategorii ukázala svou převahu Nitra, střední kategorie byla velmi vyrovnaná a dva zápasy se rozhodovaly až v penaltovém rozstřelu. V nejstarší kategorii zase měl navrch domácí celek. Kromě hráčů, určitě i trenéři mají nad čím přemýšlet.

U11
Nitra - Koblov 8:2
Nitra - Koblov 1:4

U15
Nitra - Koblov 5:4 na penalty
Nitra - Koblov 2:3

U17
Nitra - Koblov 3:12
Nitra - Koblov 2:15

Neděle
U11
Nitra - Koblov 8:1
Nitra - Koblov 8:2

U15
Nitra - Koblov 4:3 po penaltách
Nitra - Koblov 0:4

U17
Nitra - Koblov 2:5
Nitra - Koblov 4:6

Oba dny byly nejen svátkem sportu v Ostravě, ale také výbornou příležitostí pro navázání přátelských kontaktů mezi rodiči. Je potřeba vyjádřit obrovské díky všem rodičům domácího celku, kteří se nejen postarali o občerstvení pro všechny a balíčky pro každého mladého sportovce, ale i o celkový hladký průběh mikulášského miniturnaje. Balíčku bylo rozdáno 100 a myslíme, že každé dítě si přišlo na své.

Zvláštní poděkování patří také firmě DEICHMANN za sponzorské dary na tuto mimořádně povedenou akci.

KK TJ Sokol Koblov

Foto: Roman Musialek

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 970 | Posledních 7 dnů: 179 | Poslední den: 32