4. kolo žákovské ligy Starších žáků

V nedělí 15.12.2019 se náš tým starších žáků utkal s favoritem z Prostějova. Pro náš mladý tým to byla velká výzva a do zápasu šli s cílem neprohrát velkým rozdílem.

1. zápas

Začátek prvního zápasu začal v poměrně vlažném tempu. Nehrál se příliš rychlý korfbal a střelba byla ze střední vzdálenosti. Tým Prostějova se naší hře přizpůsobil a i díky tomu jsme dokázali odhrát první polovinu s rozdílem jednoho koše (6:5). Druhá polovina začala úplně v jiném tempu a Prostějovský tým zlepšil obranu a začal nabírat na rychlejším herním projevu. Náš tým se nedokázal tempu hry přizpůsobit a kupil obrovské množství chyb při první přihrávce, kdy ztratil velké množství balónů. Střelecky jsme se nedokázali v druhé půli prosadit a Prostějov vyhrál zcela zaslouženě 20:5.

2. zápas

Druhý zápas začal ve velmi podobném duchu. Náš tým sice zlepšil obranu, ale opět vyrobil velké množství nenucených chyb. První poločas skončil rozdílem 4 košů (9:5). Ve druhém poločase hrál Prostějov už jen to, co potřeboval a potvrdil roli favorita utkání. Pro náš celek to byla velká zkušenost a rozdíl třídy byl tentokrát v sehranosti a týmové spolupráci. Tady máme určitě ještě co zlepšovat. Rovnocenným soupeřem jsme byli na doskoku, kdy jsme Prostějov často pustili pouze k jedné střele. Byť vetšina našeho týmu jsou děti 13-14 let, tak výsledek 20:7 pro Prostějov je pro náš tým pěkný výsledek.

Galerie k aktualitě

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 970 | Posledních 7 dnů: 179 | Poslední den: 32