Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

4. kolo žákovské ligy Starších žáků

4. kolo žákovské ligy Starších žáků

V nedělí 15.12.2019 se náš tým starších žáků utkal s favoritem z Prostějova. Pro náš mladý tým to byla velká výzva a do zápasu šli s cílem neprohrát velkým rozdílem.

1. zápas

Začátek prvního zápasu začal v poměrně vlažném tempu. Nehrál se příliš rychlý korfbal a střelba byla ze střední vzdálenosti. Tým Prostějova se naší hře přizpůsobil a i díky tomu jsme dokázali odhrát první polovinu s rozdílem jednoho koše (6:5). Druhá polovina začala úplně v jiném tempu a Prostějovský tým zlepšil obranu a začal nabírat na rychlejším herním projevu. Náš tým se nedokázal tempu hry přizpůsobit a kupil obrovské množství chyb při první přihrávce, kdy ztratil velké množství balónů. Střelecky jsme se nedokázali v druhé půli prosadit a Prostějov vyhrál zcela zaslouženě 20:5.

2. zápas

Druhý zápas začal ve velmi podobném duchu. Náš tým sice zlepšil obranu, ale opět vyrobil velké množství nenucených chyb. První poločas skončil rozdílem 4 košů (9:5). Ve druhém poločase hrál Prostějov už jen to, co potřeboval a potvrdil roli favorita utkání. Pro náš celek to byla velká zkušenost a rozdíl třídy byl tentokrát v sehranosti a týmové spolupráci. Tady máme určitě ještě co zlepšovat. Rovnocenným soupeřem jsme byli na doskoku, kdy jsme Prostějov často pustili pouze k jedné střele. Byť vetšina našeho týmu jsou děti 13-14 let, tak výsledek 20:7 pro Prostějov je pro náš tým pěkný výsledek.

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 11085
Posledních 30 dnů: 970 | Posledních 7 dnů: 179 | Poslední den: 32

© 2020 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne