Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Výsledky vánočního turnaje U13 a U16 2019

Výsledky vánočního turnaje U13 a U16 2019

Výsledky Vánočního turnaje kategorií U13 a U16

Výsledky v základních skupinách U16

 

Skupina U16 - D ZŠ Vratimov Koblov ZŠ Skřečoň BiGy B Skóre Body Pořadí
ZŠ Vratimov X 0:9 1:6 5:3 6:18 2 3
Koblov 9:0 X 8:6 10:0 27:6 6 1
ZŠ Skřečoň 6:1 6:8 X 4:1 16:10 4 2
BiGy B 3:5 0:10 1:4 X 4:19 0 4

 

Skupina U16 - E BiGy A ZŠ Chrustova ZŠ Pěší Skóre Body Pořadí
BiGy A X 9:3 7:3 16:6 4 1
ZŠ Chrustova 3:9 X 5:7 8:16 0 3
ZŠ Pěší 3:7 7:5 X 10:12 2 2

 

 

 

 

O 5.-7. místo ZŠ Vratimov BiGy B ZŠ Chrustova Skóre Body Pořadí
ZŠ Vratimov x 5:3 1:6 6:9 2 7
BiGy B 3:5 X 4:3 7:8 2 6
ZŠ Chrustova 6:1 3:4 X 9:5 2 5
             

Semifinále:

Bigy A x Skřečoň            5:3

Koblov x Pěší                 10:0

O 3. místo

Skřečoň x Pěší               5:5 (Na penalty 1:2)

Finále

Koblov x BiGy A             4:6

Nejlepší střelci - kategorie U16

Tým

Jméno

Počet košů

Biskupské gymnázium „A“

Jakub Holek

14

Koblov „zbytek světa“

David Vlček

15

ZŠ Pěší

Kristýna Kopišová

8

ZŠ Skřečoň

Jakub Vicherek

12

ZŠ Chrustová

Marián Horvát

6

Biskupské gymnázium „B“

Jan Teichmán

5

ZŠ Vratimov

Tadeáš Pleva

3

 

 

Výsledky v základních skupinách U13

Skupina U13 - A ZŠ Vratimov Koblov ZŠ Skřečoň Skóre Body Pořadí
ZŠ Vratimov X 2:13 1:9 3:22 0 3
Koblov 13:2 X 10:1 23:3 4 1
ZŠ Skřečoň 9:1 1:10 X 10:11 2 2

 

Skupina U13 - B Kozlovice I BiGy ZŠ Chrustova Skóre Body Pořadí
Kozlovice I X 2:6 5:4 7:10 2 3
BiGy 6:2 X 5:6 11:8 2 1
ZŠ Chrustova 4:5 6:5 X 10:10 2 2

 

Skupina U13 - C ZŠ Pěší Kozlovice II ZŠ Bohumínská Skóre Body Pořadí
ZŠ Pěší X 2:1 1:2 3:3 2 2
Kozlovice II 1:2 X 2:3 3:5 0 3
ZŠ Bohumínská 2:1 3:2 X 5:3 4 1

Skupiny o umístění

O 7. - 9. místo ZŠ Vratimov Kozlovice I Kozlovice II Skóre Body Pořadí
ZŠ Vratimov X 1:8 2:1 3:9 2 8
Kozlovice I 8:1 X 4:0 12:1 4 7
Kozlovice II 1:2 0:4 X 1:6 0 9

 

O 4. - 6. místo ZŠ Skřečoň ZŠ Chrustova ZŠ Pěší Skóre Body Pořadí
ZŠ Skřečoň X 3:2 P 4:3 7:5 4 4
ZŠ Chrustova 2:3 P X 6:0 8:3 3 5
ZŠ Pěší 3:4 0:6 X 3:10 0 6

 

O 1. - 3. místo Koblov BiGy ZŠ Bohumínská Skóre Body Pořadí
Koblov X 10:1 15:1 25:2 4 1
BiGy 1:10 X 5:1 6:11 2 2
ZŠ Bohumínská 1:15 1:5 X 2:20 0 3

Nejlepší střelci - kategorie U13

Tým

Jméno

Počet košů

Koblov „zbytek světa“

Nela Holáňová

12

Biskupské gymnázium

Kristýna Klajlová

12

ZŠ Bohumínská

Julie Košková

4

ZŠ Skřečoň

Tomáš Klepek

9

ZŠ Chrustová

David Svoboda

5

ZŠ Pěší

Karolína Žižková

2

Kozlovice I

Ondřej Vaverka

2

ZŠ Vratimov

Jakub Zetek

4

Kozlovice II

Kateřina Holubová

5

 

 

Výsledky  vánočního turnaje základních škol v kategoriich U13 a U16

Kategorie U13

Kategorie U16

  1. místo  Koblov „zbytek světa“

1. místo   Biskupské gymnázium „A“

  1. místo  Biskupské gymnázium

2. místo   Koblov „zbytek světa“

  1. místo  ZŠ Bohumínská

3. místo   ZŠ Pěší

  1. místo  ZŠ Skřečoň

4. místo   ZŠ Skřečoň

  1. místo  ZŠ Chrustová

5. místo   ZŠ Chrustová

  1. místo  ZŠ Pěší

6. místo   Biskupské gymnázium „B“

  1. místo  Kozlovice I

7. místo   ZŠ Vratimov

  1. místo  ZŠ Vratimov

 

  1. místo  Kozlovice II

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 11085
Posledních 30 dnů: 970 | Posledních 7 dnů: 179 | Poslední den: 32

© 2020 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne