Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Koblov.KK Sokol U16

5. kolo, So 11.01 14:10

Kutná Hora, SK Respo U..8
Koblov.KK Sokol U167

SK Plhov Náchod U16

5. kolo, So 11.01 12:50

Koblov.KK Sokol U169
SK Plhov Náchod U1610

Prostějov, SK RG U16

4. kolo, Ne 15.12 11:30

Koblov.KK Sokol U165
Prostějov, SK RG U1620

Koblov.KK Sokol U16

4. kolo, Ne 15.12 10:00

Prostějov, SK RG U1620
Koblov.KK Sokol U167

Koblov.KK Sokol U16

3. kolo, So 30.11 14:40

Brno, KK U16 "A"24
Koblov.KK Sokol U164

Koblov.KK Sokol U16

3. kolo, So 30.11 13:20

Brno, KK U16 "B"15
Koblov.KK Sokol U165

Koblov.KK Sokol U16

2. kolo, So 09.11 14:00

Modří Sloni YMCA Znojm..25
Koblov.KK Sokol U1611

Kolín, VKC U16

2. kolo, So 09.11 11:00

Koblov.KK Sokol U167
Kolín, VKC U168

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 13:30

Koblov.KK Sokol U169
Kutná Hora, SK Respo U..5

Koblov.KK Sokol U16

1. kolo, So 12.10 11:30

Kolín, VKC U1613
Koblov.KK Sokol U1611

Modří Sloni YMCA Znojmo U16

6. kolo, Ne 01.03 10:40

Koblov.KK Sokol U16
Modří Sloni YMCA Znojm..

Kolín, VKC U16

6. kolo, Ne 01.03 13:20

Koblov.KK Sokol U16
Kolín, VKC U16

Koblov.KK Sokol U16

7. kolo, So 21.03 09:00

Brno, KK U16 "B"
Koblov.KK Sokol U16

Koblov.KK Sokol U16

7. kolo, So 21.03 09:00

Brno, KK U16 "A"
Koblov.KK Sokol U16

2. kolo Beskydská liga U11

2. kolo Beskydská liga U11

2. kolo Beskydské ligy U11

DATUM                  :     22.2. 2020
POŘÁDÁ               :     Korfbal Rožnov pod Radhoštěm
MÍSTO KONÁNÍ    :     ZŠ Pod skalkou,
                                    Bezručova 293, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
SRAZ                     :    9:15 točna trolejbusů pod Bazaly, odjez 9:30

Druhý sraz              :   9:30 před Úřadem městského obvodu Ostrava- Jih

                                :   9:45 odjezd !!!
PŘÍJEZD                :    14:30 točna trolejbusů
Cena za dopravu    :    Prosíme rodiče o dopravu dětí na místo vlastními auty

 

Hraje se K4, 2*6 minut + penalty

Začátek v 11:00
11:10 … Rožnov A - Koblov
11:25 … Rožnov B - Kozlovice
11:45 … Rožnov A - Kozlovice
12:00 … Rožnov B - Koblov
12:20 … Koblov - Kozlovice
12:35 … Rožnov A - Rožnov B
12:50 … vyhlášení

 

Kluci: Krob T, Krob A, Šnaur, Krčmář, Sládek

Děvčata: Olšarová, Gorná, Szurdi, Matušíková, Žmolíková, Kopišová A.

Nominace platí dále i pro ostatní hráče a hráčky na soupisce U11  /roč.1.7.2008 - 30.6.210 a mladší /

Prosím o potvrzení účasti dítěte e-mailem do úterý 18.2. 2020.      Nominace 

Galerie k aktualitě

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 7064
Posledních 30 dnů: 644 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19

© 2020 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne