Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Koblov.KK Sokol U16

5. kolo, So 11.01 14:10

Kutná Hora, SK Respo U..8
Koblov.KK Sokol U167

SK Plhov Náchod U16

5. kolo, So 11.01 12:50

Koblov.KK Sokol U169
SK Plhov Náchod U1610

Prostějov, SK RG U16

4. kolo, Ne 15.12 11:30

Koblov.KK Sokol U165
Prostějov, SK RG U1620

Koblov.KK Sokol U16

4. kolo, Ne 15.12 10:00

Prostějov, SK RG U1620
Koblov.KK Sokol U167

Koblov.KK Sokol U16

3. kolo, So 30.11 14:40

Brno, KK U16 "A"24
Koblov.KK Sokol U164

Koblov.KK Sokol U16

3. kolo, So 30.11 13:20

Brno, KK U16 "B"15
Koblov.KK Sokol U165

Koblov.KK Sokol U16

2. kolo, So 09.11 14:00

Modří Sloni YMCA Znojm..25
Koblov.KK Sokol U1611

Kolín, VKC U16

2. kolo, So 09.11 11:00

Koblov.KK Sokol U167
Kolín, VKC U168

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 13:30

Koblov.KK Sokol U169
Kutná Hora, SK Respo U..5

Koblov.KK Sokol U16

1. kolo, So 12.10 11:30

Kolín, VKC U1613
Koblov.KK Sokol U1611

Modří Sloni YMCA Znojmo U16

6. kolo, Ne 01.03 10:40

Koblov.KK Sokol U16
Modří Sloni YMCA Znojm..

Kolín, VKC U16

6. kolo, Ne 01.03 13:20

Koblov.KK Sokol U16
Kolín, VKC U16

Koblov.KK Sokol U16

7. kolo, So 21.03 09:00

Brno, KK U16 "B"
Koblov.KK Sokol U16

Koblov.KK Sokol U16

7. kolo, So 21.03 09:00

Brno, KK U16 "A"
Koblov.KK Sokol U16

2. kolo Mladší žáci Beskydská liga - U13

  2. kolo Mladší žáci Beskydská liga - U13

2. kolo Mladší žáci Beskydská liga - U13      

Kde:ZŠ Bohumínská  (místo treninku 15:15 až 17:15)

POZOR !!! Hrajeme tři zápasy .

Zápasy jsou i nominací do  našeho prvního mužstva na MČR na Čtvrtfinále žákovské ligy U13 .

WEB:https://www.korfbal.cz/competitions/mladsi-zaci-beskydska-liga

FB:https://www.facebook.com/events/510582632792978/

(Nominace)

Amálka Moricová

Nela Holáňová

Karolina Kusynová

Eliška Olšarová 

Bara Mamulová

Nina Vojtková 

Valerie Marcinová

David Svoboda 

Jakub Svoboda

David Venglář

Daniel Prchal

Daniel Šnaur 

Patrik Kusýn

Petr Puštelník 

Saša Krob

Nominace platí dále i pro ostatní hráče a hráčky na soupisce U13  /roč.1.7.2006 - 30.6.2020/

 

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 7064
Posledních 30 dnů: 644 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19

© 2020 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne