Festival HRAVÁ OVA 2020 ZRUŠEN

Nepíše se nám to snadno...

Do poslední chvíle jsme intenzivně pracovali na přípravách festivalu a věřili, že to i s hygienickými opatřeními zvládneme. Po důkladném zvážení všech faktorů a s ohledem na epidemiologickou situaci a nařízení MZ ČR jsme se rozhodli akci ZRUŠIT!

Chceme Vám touto cestou mockrát poděkovat za projevenou důvěru – velmi si ji vážíme!

Uhrazené platby budou vráceny na vaše účty. Pokud byste nás chtěli podpořit za práci spojenou s přípravou a propagaci akce – dejte nám prosím vědět. Např. poskytnutím věcných cen, které využijeme dle našeho nejlepšího uvážení – soutěže na soc. sítích spojené s propagací vystavovatele a akce, věnování cen na charitu - přineseme tak radost dětem, které to potřebují a ocení.

Vstupenky zakoupené online budou automaticky vráceny na účet, ze kterého byly hrazeny.

Věříme, že se situace v příštím roce uklidní, akci zrealizujeme a společně si ji užijeme naplno!
Zůstaňte s námi, sledujte nás na sítích!

Na HRAVOU shledanou!

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 340 | Posledních 7 dnů: 81 | Poslední den: 8