Trénujeme podle situace co dovolí PES

Na základě aktualizace situace COVID dle PES - Protiepidemického systému ČR máme nyní aktuální stupeň pohotovosti 4: červený.

Pro sportování v našem klubu z toho vyplývá možnost "vykonávat sport" na stadioně v Koblově v našich časech 16:00 - 17:30 hod ve venkovním prostředí max v 6-členných skupinách (rozděleno do sektorů). Trénujeme každé uterý a čtvrtek za každého počasí.

Vzhledem k omezeným počtům osob a přísným hygienickým podmínkám (bez zázemí a WC) zatím umožňujeme sportování pouze pro starší kategorie (roč.2009 a starší).

Ohledně organizačních záležitosti možnosti sportování na venkovním sportovišti kontaktujte své trenéry a trenérky.

Aktuální COVID situace dle PES:

Amatérský sport
Venkovní sportovní centra a sportoviště jsou otevřená i pro amatérské sportovce. Vzhledem k zákazu o volném pohybu osob může být však jakýkoliv amatérský sport vykonáván pouze v šesti lidech. Dodržujte ale, prosím, zvýšená hygienická pravidla, zejména rozestupy a pravidelnou hygienu rukou.

Běh a další individuální sporty
Běhání je povoleno v parku i v přírodě (i po cestě do parku/přírody). Na sportování se povinnost nosit roušku nevztahuje, ale doporučujeme ji mít přesto nasazenou.Viz:https://covid.gov.cz/situace/volny-cas/dalsi-sporty?fbclid=IwAR0pLmTyWMn0FjDGaZYkhso9uPy1OE8lnT68Hn6-8isqCwaSLORUPknZyhQ

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 428 | Posledních 7 dnů: 110 | Poslední den: 17