Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Trénujeme podle situace co dovolí PES

Trénujeme podle situace co dovolí PES

Na základě aktualizace situace COVID dle PES - Protiepidemického systému ČR máme nyní aktuální stupeň pohotovosti 4: červený.

Pro sportování v našem klubu z toho vyplývá možnost "vykonávat sport" na stadioně v Koblově v našich časech 16:00 - 17:30 hod ve venkovním prostředí max v 6-členných skupinách (rozděleno do sektorů). Trénujeme každé uterý a čtvrtek za každého počasí.

Vzhledem k omezeným počtům osob a přísným hygienickým podmínkám (bez zázemí a WC) zatím umožňujeme sportování pouze pro starší kategorie (roč.2009 a starší).

Ohledně organizačních záležitosti možnosti sportování na venkovním sportovišti kontaktujte své trenéry a trenérky.

Aktuální COVID situace dle PES:

Amatérský sport
Venkovní sportovní centra a sportoviště jsou otevřená i pro amatérské sportovce. Vzhledem k zákazu o volném pohybu osob může být však jakýkoliv amatérský sport vykonáván pouze v šesti lidech. Dodržujte ale, prosím, zvýšená hygienická pravidla, zejména rozestupy a pravidelnou hygienu rukou.

Běh a další individuální sporty
Běhání je povoleno v parku i v přírodě (i po cestě do parku/přírody). Na sportování se povinnost nosit roušku nevztahuje, ale doporučujeme ji mít přesto nasazenou.Viz:https://covid.gov.cz/situace/volny-cas/dalsi-sporty?fbclid=IwAR0pLmTyWMn0FjDGaZYkhso9uPy1OE8lnT68Hn6-8isqCwaSLORUPknZyhQ

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 15598
Posledních 30 dnů: 428 | Posledních 7 dnů: 110 | Poslední den: 17

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne