Tréninky prosinec 2020

Tréninky v prosinci 2020

Rozhodnutí vedení klubu k situaci ohledně rozvolnění opatření covid19 pro amatérský sport.

Bohužel musíme improvizovat .Do 31.12 2020 máme zavřené tělocvičny na ZŠ Bohumínská, ZŠ Chrustova a BiGy.

Tréninky v Koblově platí úterý a čtvrtek 16:00 - 18:00 .
Zítra 3. prosince si vezměte do Koblova věci na venek i do haly . Máme k dispozici i halu. Převlíkáme se v šatnách na nové budově na hřišti. Pro rodiče dobrá zpráva !!! Nebudete mrznout, ale je už otevřena naše klubovna s výčepem.

Tréninky na ZŠ Mitušova běží normálně .
Trénink na ZŠ Skřečoni běží normálně.
Trénink na Konzervě běží normálně / info u trenérů, musíme půlit tréninky/.

Podrobnosti v sekci TĚLOCVIČNY

Galerie k aktualitě

Národní sportovní agentura MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 590 | Posledních 7 dnů: 166 | Poslední den: 15