PF2021

Milí korfbaloví přátelé a příznivci našeho klubu,

rok 2020 by se dal označit mnoha různými slovy, ale určitě jinými než "normální". Byl to mix různých pocitů a nálad, okořeněný směsicí zákazů a nařízení a ozdobený neočekávanými zvraty. Na pozadí této vskutku "divné" atmosféry jsme se snažili udělat maximum pro Vaše děti a jejich chuť trénovat až do konce roku je důkazem, že tento krásný sport milují. Děkujeme Vám za přízeň a podporu Vašich ratolestí a přejeme Vám co možná nejklidnější prožití vánočních svátků a optimistické vkročení do nového roku.

Korfbal klub TJ Sokol Koblov

Národní sportovní agentura MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 590 | Posledních 7 dnů: 166 | Poslední den: 15