PF2021

Milí korfbaloví přátelé a příznivci našeho klubu,

rok 2020 by se dal označit mnoha různými slovy, ale určitě jinými než "normální". Byl to mix různých pocitů a nálad, okořeněný směsicí zákazů a nařízení a ozdobený neočekávanými zvraty. Na pozadí této vskutku "divné" atmosféry jsme se snažili udělat maximum pro Vaše děti a jejich chuť trénovat až do konce roku je důkazem, že tento krásný sport milují. Děkujeme Vám za přízeň a podporu Vašich ratolestí a přejeme Vám co možná nejklidnější prožití vánočních svátků a optimistické vkročení do nového roku.

Korfbal klub TJ Sokol Koblov

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 339 | Posledních 7 dnů: 80 | Poslední den: 12