Korfbalový turnaj v Nitře (aktualizováno)

Přesně za 6 měsíce začne 10 ročník vašeho oblíbeného mezinárodního korfbalového víkendu v Nitře! Termín je stanoven na 10.07 - 11.07 července, zapište si do kalendáře! V tuto chvíli můžeme jen doufat, že se globální situace zlepší a brzy vám budeme moci zaslat více informací.

Zatím s 10 výročí našeho turnaje plánujeme velké věci! První na seznamu je soutěž zaměřená na vaši pozornost a znalosti. První, kdo napíše správnou odpověď do komentáře, dostane tričko z našeho turnaje.

Otázka: Na snímku můžete vidět 10 hvězdiček, co představují? Nápověda: Není to 10 výročí.

Náš klub plánuje se opět zúčastnit a pokud máte zájem, aby Vaše děti jely, pak se zapiště do předběžné přihlášky

Předběžný zájem o turnaj

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 339 | Posledních 7 dnů: 80 | Poslední den: 12