KRIZOVÝ FOND COVID.

JSTE RODIČ SAMOŽIVITEL A POSTIHLA VÁS FINANČNÍ KRIZE
V SOUVISLOSTI S EPIDEMIÍ KORONAVIRU? POMŮŽEME VÁM!

Program Krizový fond pomoci pro rodiče samoživitele je určen těm maminkám a tatínkům, kterým v důsledku epidemie koronaviru klesly finanční příjmy a/nebo se jim nečekaně zvýšily výdaje, např. v souvislosti s nutností zajistit hlídání dětí.

Jak požádat:

1. Vyplňte žádost Fondu pro rodiče samoživitele
  2. Přiložte povinné přílohy – a) potvrzení o zaměstnání/ukončení zaměstnání/snížení úvazku (v případě OSVČ kopie výpisu z účtu s co nejaktuálnější platbou záloh zdravotního a sociálního pojištění)
  3. Kopie/scan OP s uvedením souhlasu s jeho využitím po dobu projednávání žádosti
  4. Žádost a přílohy zašlete poštou (Nadace AGROFERT, Pyšelská 2327/2, Praha 4, 149 00) nebo elektronicky na email zuzana.tornikidis@nadaceagrofert.cz. Na obálku či do předmětu emailu uveďte KRIZOVÝ FOND COVID.
  5. https://www.nadace-agrofert.cz/

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21