Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Základní trenérské školení IKF - projekt V4 u Balatonu

Základní trenérské školení IKF - projekt V4 u Balatonu

Maďarská korfbalová asociace se nechala inspirovat českým projektem "Sport pro všechny děti”, který uspořádal ČKS v roce 2017 za podpory Mezinárodního visegrádského fondu, a rozhodla se podobný projekt za podpory grantu V4 uspořádat v letošním roce v oblasti Balatonu. Cílem tohoto kurzu bude, stejně jako u českého projektu v roce 2017, poskytnutí nejnovějších a nejefektivnějších metod pro výuku a trénink korfbalu nejen na školách. Kurz bude určen pro učitele a trenéry, kteří se již s korfbalem setkali a mají zájem o další rozvoj korfbalu na svých školách a v klubech. 

 

Projekt počítá s účastí minimálně 32 účastníků ze zemí V4, když každá země (ČR, Slovensko, Polsko a domácí Maďarsko) má rezervováno 8 míst. V turisticky zajímavé lokalitě je pro zájemce připraveno ubytování se stravou. V rámci prodlouženého víkendu budou účastníci proškoleni v trenérských dovedenostech na úrovní IKF Level I. či II. Coach Course. Korfbalové aktivity budou probíhat nejen ve sportovní hale, ale i na venkovním hřišti a na písku. Školení bude lektorsky zastřešeno rozvojovou a vzdělávací komisí (Development & Education Committee) Mezinárodní korfbalové federace, kdy je přislíbena účast odborníků z Nizozemska či Belgie.

- jedná se o trenérský kurz vedený IKF (úroveň I. či II. - ještě se řeší) - tedy jde o kurz pro začátečníky

- místo konání - ubytovny u jezera Balaton, termín 27.-30.5. 2021 (zde je možný posun v případě nepříznivé covidové situace - pak by se to asi posunulo až na září)

- každá země má osm míst (je placeno ubytování, strava a částečně cestovné společně autem)

- ve hře je pouze finanční spoluúčast na tomto projektu, kde ještě není jasná přesná výše (celková spoluúčast ČKS na projektu je 300€)

- podmínkou účasti na kurzu je dovršení věku 18 let, přihlášení účastníků do 31.3.2021

- další upřesnění bude na telekonferenci 24.3.2021

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 16138
Posledních 30 dnů: 714 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 11

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne