Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Základní trenérské školení IKF - projekt V4 u Balatonu

Základní trenérské školení IKF - projekt V4 u Balatonu

Maďarská korfbalová asociace se nechala inspirovat českým projektem "Sport pro všechny děti”, který uspořádal ČKS v roce 2017 za podpory Mezinárodního visegrádského fondu, a rozhodla se podobný projekt za podpory grantu V4 uspořádat v letošním roce v oblasti Balatonu. Cílem tohoto kurzu bude, stejně jako u českého projektu v roce 2017, poskytnutí nejnovějších a nejefektivnějších metod pro výuku a trénink korfbalu nejen na školách. Kurz bude určen pro učitele a trenéry, kteří se již s korfbalem setkali a mají zájem o další rozvoj korfbalu na svých školách a v klubech. 

 

Projekt počítá s účastí minimálně 32 účastníků ze zemí V4, když každá země (ČR, Slovensko, Polsko a domácí Maďarsko) má rezervováno 8 míst. V turisticky zajímavé lokalitě je pro zájemce připraveno ubytování se stravou. V rámci prodlouženého víkendu budou účastníci proškoleni v trenérských dovedenostech na úrovní IKF Level I. či II. Coach Course. Korfbalové aktivity budou probíhat nejen ve sportovní hale, ale i na venkovním hřišti a na písku. Školení bude lektorsky zastřešeno rozvojovou a vzdělávací komisí (Development & Education Committee) Mezinárodní korfbalové federace, kdy je přislíbena účast odborníků z Nizozemska či Belgie.

- jedná se o trenérský kurz vedený IKF (úroveň I. či II. - ještě se řeší) - tedy jde o kurz pro začátečníky

- místo konání - ubytovny u jezera Balaton, termín 27.-30.5. 2021 (zde je možný posun v případě nepříznivé covidové situace - pak by se to asi posunulo až na září)

- každá země má osm míst (je placeno ubytování, strava a částečně cestovné společně autem)

- ve hře je pouze finanční spoluúčast na tomto projektu, kde ještě není jasná přesná výše (celková spoluúčast ČKS na projektu je 300€)

- podmínkou účasti na kurzu je dovršení věku 18 let, přihlášení účastníků do 31.3.2021

- další upřesnění bude na telekonferenci 24.3.2021

Diskuze

Národní sportovní agentura MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 14982
Posledních 30 dnů: 590 | Posledních 7 dnů: 166 | Poslední den: 15

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne