Organizace soutěží v sezóně 2021-2022

STK představila prvotní návrh organizace soutěží v sezóně 2021-2022

Sportovně-technická komise ČKS představila na telekonferenčním setkání klubů návrh harmonogramu turnajů, které by bylo možné odehrát po uvolnění vládních pandemických opatření. Předložený dokument počítá s odehráním beachkorfbalového Mistrovství ČR 2021  v polovině července, se zářijovým Mistrovstvím v Korfbalu4 2021 v žákovských kategoriích a říjnovou Superligou 2021.

Pro pravidelné soutěže v nové sezóně 2021 - 2022 je připraven prvotní rozpis, který počítá se začátkem celostátních ligových soutěží na konci měsíce října (1.Česká korfbalová liga, Česká dorostenecká korfbalová extraliga i Liga starších žáků) a s plánovanými finálovými dny v březnu a dubnu příštího roku.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 714 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 11