Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Mistrovství Evropy U15 2021

Mistrovství Evropy U15 2021

Maďarská korfbalová asociace oznámila, že pokračuje v přípravách na Mistrovství Evropy U15 2021, které je plánováno na první tři dny měsíce července. Maďarští organizátoři připravili dvě upravené verze celé akce, které počítají s dodržením všech protiepidemiologických opatření včetně testování všech účastníků před zahájením turnaje. Možné varianty počítají s venkovním turnajem na umělé trávě a beach turnajem ve variantě první či ve verzi druhé s rychlým halovým turnajem a následným beach mistrovstvím, kde jsou čeští junioři obhájci prvního evropského titulu v této kategorii plážového korfbalu.

Tak kdo letos zabojuje o reprezentační dres na MS U15, přiveze zážitky a možná i medaili jako jejich předchůdci Tom, Amálka a Eliška.

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 16138
Posledních 30 dnů: 714 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 11

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne