Mistrovství Evropy U15 2021

Maďarská korfbalová asociace oznámila, že pokračuje v přípravách na Mistrovství Evropy U15 2021, které je plánováno na první tři dny měsíce července. Maďarští organizátoři připravili dvě upravené verze celé akce, které počítají s dodržením všech protiepidemiologických opatření včetně testování všech účastníků před zahájením turnaje. Možné varianty počítají s venkovním turnajem na umělé trávě a beach turnajem ve variantě první či ve verzi druhé s rychlým halovým turnajem a následným beach mistrovstvím, kde jsou čeští junioři obhájci prvního evropského titulu v této kategorii plážového korfbalu.

Tak kdo letos zabojuje o reprezentační dres na MS U15, přiveze zážitky a možná i medaili jako jejich předchůdci Tom, Amálka a Eliška.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 714 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 11