Prosba, brigáda , šatny KOBLOV

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí družstev a hráči.

Dovoluji si vás oslovit a poprosit o pomoc. Vzhledem k aktuální situaci, kdy všechny korfbalové aktivity až do konce září přesouváme na naše venkovní hřiště v Koblově, protože nepočítáme s otevřením tělocvičen na tréninky do konce letošního školního roku. Potřebovali bychom vaši pomoc s úklidem staré budovy (chaty). Tyto staré šatny jsou zavřeny od zprovoznění nové budovy. Máme je jen pro korfbal. V Koblově máme pěkné travnaté hřiště a umělku a v tomto týdnu se nám už rozběhly první tréninky.

Brigáda by měla být tuto sobotu 24.4.2021 od 10:00, cca 2 hodiny. Pivo bude tak přijeďte na kole.

Díky všem, kteří se zapojí.

Místo setkání

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 714 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 11