Díky za šatny a v naději na návrat na sportoviště

Díky za šatny a v naději na návrat na sportoviště - korfbalu zdar!

Děkujeme všem, kteří pomáhali na vyklizení šaten a přípravě zázemí pro naše korfbalisty. Počasí nám přálo a doufejme, že bude přát i nadále, protože všechny tréninky budou prozatím venku na hřišti TJ Sokol Koblov. Bližší informace a rozpis pro jednotlivé kategorie jsou zveřejněny na našem webu www.korfbalkoblov.cz.

Zároveň nezapomeňte své děti přihlásit na letní tábory a korfbalový kemp. Vše opět najdete na ZDE na našich stránkách.

Letošní kalendář akcí byl a zatím je, spíše jako noty na buben, ale věříme, že i to se začne zlepšovat. Postupně začneme přidávat potvrzené akce (které zatím nejsou zrušené) a také přihlášky na ně. V tuto chvíli je nejbližší akce korfbalový turnaj v Nitře. Sledujte náš Kalendář akcí.

Díky za Vaší podporu, bez Vás by to nešlo.

KK korfbal Koblov

Galerie k aktualitě

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 714 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 11