Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

První soustředění U15 v sezóně 2021/2022

První soustředění U15 v sezóně 2021/2022

Minulý týden o víkendu se uskutečnila po dlouhé pauze první reprezentační akce, a to soustředění talentované mládeže do 15 let. Byla to první zkouška, jak pro realizační tým, tak i pro hráče, protože k tréninkům také přibyla povinnost testování na covid. Všechny testy byly negativní a v pátek jsme po večeři mohli zahájit prvním tréninkem. 

Náplní tohoto soustředění bylo seznámení se s hráči, obeznámení s plánem a režimem soustředění a osvojování  základních korfbalových cvičení, ze kterých se bude vycházet ve hře na turnaji. Nedílnou součástí byla důkladná příprava formou hry 4 na 4 jak venku tak i uvnitř, protože šampionát se bude odehrávat právě ve formě korfbal4, a to na trávnatém povrchu a také ve formě beachkorfbalu na písku. Součástí tréninků byla i fyzická příprava a hodnocení výkonnosti hráčů, která se každým tréninkem zvyšovala. 

Po tomto soustředění výběr mladých talentů čeká ještě jeden víkendový blok v červnu 2 týdny před odjezdem do Maďarska. Jelikož letos je příprava zkrácená kvůli pandemii a místa na souhru nebylo tolik, kolik by si trenéři představovali, dostali hráči za úkol cvičit, běhat a trénovat ve vlastním klubu, tak aby na následujícím soustředění byl prostor hlavně na korfbal. Doufáme, že se nám podaří zajistit i beachové hřiště, aby si hráči mohli vyzkoušet i korfbal v písku. Závěrem soustředění realizační tým vybere 10 kluků a 10 holek, kteří budou reprezentovat Českou republiku na červencovém mistrovství v maďarské Dunakeszi.

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 17247
Posledních 30 dnů: 1002 | Posledních 7 dnů: 204 | Poslední den: 33

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne