KK. Koblov - SAM Rožnov

Dnešní turnaj se SAM Rožnov v sobě zahrnuje hned dvě prvenství - byl to první turnaj od loňského září a také první turnaj na našem domovském hřišti. S hostujícím týmem jsme se utkali v kategoriích U11 a U13.

Hráči obou klubů si mohli užít nejen atmosféru zápasu, ale především radost ze hry po vynucené dlouhé pauze.

Jako klub chceme poděkovat SAM Rožnov, že i v této náročné době přicestovali za námi do Ostravy, a také našim starším žákům i dorostencům za pomoc při organizaci krásného dne.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 1002 | Posledních 7 dnů: 204 | Poslední den: 33