Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Nitra ZRUŠENO !!!

Nitra ZRUŠENO !!!

International Korfball Weekend in Nitra 

 

Vážení přátelé! Za pouhý 1 týden jsme se chystali uspořádat turnaj k 10 výročí. Soustředili jsme veškerou energii, abychom byli na 100 % připraveni a všichni se cítili vítáni a bezpečně! A povedlo se, byli jsme připraveni! Bohužel jsou věci a lidi, které nemůžeme ovlivnit. Slovenská vláda dnes zavedla nové pravidlo, že všichni, kteří přijedou na Slovensko, musí jít do 14 denní karanteny, nebo mají důkaz, že jsou plně očkovaní. Toto nové omezení bude účinné od 9 července, tedy přesně v den příjezdu družstev. Proto jsme nuceni turnaj na poslední chvíli ZRUŠIT. Moc se omlouváme, že to děláme, ale nemáme jinou možnost.

Když jsem to řekl, musíme oslavy výročí odložit. Doufáme, že svět začne být brzy lepším místem a příští léto budeme moci všechny přivítat zpět v Nitře! Do té doby buďte v bezpečí, buďte zdraví a užijte si skvělé léto!

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 18547
Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne