Nitra ZRUŠENO !!!

International Korfball Weekend in Nitra

Vážení přátelé! Za pouhý 1 týden jsme se chystali uspořádat turnaj k 10 výročí. Soustředili jsme veškerou energii, abychom byli na 100 % připraveni a všichni se cítili vítáni a bezpečně! A povedlo se, byli jsme připraveni! Bohužel jsou věci a lidi, které nemůžeme ovlivnit. Slovenská vláda dnes zavedla nové pravidlo, že všichni, kteří přijedou na Slovensko, musí jít do 14 denní karanteny, nebo mají důkaz, že jsou plně očkovaní. Toto nové omezení bude účinné od 9 července, tedy přesně v den příjezdu družstev. Proto jsme nuceni turnaj na poslední chvíli ZRUŠIT. Moc se omlouváme, že to děláme, ale nemáme jinou možnost.

Když jsem to řekl, musíme oslavy výročí odložit. Doufáme, že svět začne být brzy lepším místem a příští léto budeme moci všechny přivítat zpět v Nitře! Do té doby buďte v bezpečí, buďte zdraví a užijte si skvělé léto!

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21