POZOR zítra trénujeme v KOBLOVĚ na UMT.

Zítra ve středu trénujeme v KOBLOVĚ na UMT. Platí pro hráče A týmu a starší žáky co budou hrát přátelské zápasy 16..7 - 17.7 2021 proti Náchodu. Ostatní kdo máte chuť můžete přijít také, máme i malou trávu. Trénink je od 18:00 - 20:00.

Tréninky v následujících týdnech budou změněny. Již nebudeme trénovat klasicky pondělí, středa a pátek, ale jednou týdně. Den a čas bude ještě upřesněn, sledujte proto náš web a FB. Od  15.07 2021 tréninky na trávě Koblov nebo fara Kunčičky.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21