Mistrovství ČR v beach korfbalu 2021 ELITE

Korbal Klub TJ Sokol Koblov dosáhl při premiéře seniorského a juniorského týmu na MČR v beach korfbalu na medailové pozice.

Korfbal klub TJ Sokol Koblov obsadil:

2.místo v MČR v beach korfballu A tým

3.místo v MČR v beach korfballu Junioři U19

Mistrovství ČR v beach korfbalu 2021 se o víkendu konalo v prostějovském Beach Sport areálu, kde se o titul v prestižní kategorii Elite utkalo 6 družstev. V základní části se hrálo systémem každý s každým - tedy na každé družstvo čekalo v horkem počasí 5 zápasů. Nejlépe si s touto porcí poradilo první družstvo SK RG Prostějov, které ani jednou nepoznalo hořkost porážky a první tým KK Sokol Koblov. Finále přineslo výborný korfbal, remízu v základní hrací době a o vítězi a držiteli mistrovského titulu tak muselo rozhodnout prodloužení, jež Zlatým košem ukončila Aneta Lešanská, která pro domácí SK RG Prostějov získala historicky druhý titul plážového Mistra České republiky.

Hráčka seniorského A týmu K. Holubčíková byla vyhlášená nejlepší střelkyní celého turnaje s 16 koši.

Poděkování patří všem hráčům a hráčkám klubu za vzornou reprezentaci našeho klubu, města a Slezské Ostravy.

Galerie k aktualitě

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21