Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov

1. kolo, Ne 07.11 00:00

Modří Sloni YMCA Znojm..
Korfbal klub Tj Sokol ..

SK Náchod Plhov

1. kolo, Ne 07.11 00:00

Korfbal klub Tj Sokol ..
SK Náchod Plhov

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 05.12 00:00

SK RESPO Kutná Hora, z..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 05.12 00:00

Korfbal klub Brno, z.s..
Korfbal klub Tj Sokol ..

SK RG Prostějov “B”

3. kolo, Ne 09.01 00:00

Korfbal klub Tj Sokol ..
SK RG Prostějov “B”..

Korfbal klub Brno, z.s. “B”

3. kolo, Ne 09.01 00:00

Korfbal klub Tj Sokol ..
Korfbal klub Brno, z.s..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 30.01 00:00

Modří Sloni YMCA Znojm..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 30.01 00:00

Vembloud korfbal club ..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 20.02 00:00

Korfbal klub Brno, z.s..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 20.02 00:00

SK RESPO Kutná Hora, z..
Korfbal klub Tj Sokol ..

U15 na písku v historii ME ještě nikdo neporazil

U15 na písku v historii ME ještě nikdo neporazil

Českou korfbalovou reprezentaci U15 v plážovém korfbalu ještě v historii ME nikdo porazit nedokázal, a proto je dvojnásobným evropským šampiónem.  

Česká korfbalová reprezentace ve věkové kategorii U15 drží unikátní sérii, když na dvou proběhlých evropských šampionátech v plážovém korfbalu nikdy nepoznala hořkost porážky. Zaslouženě tedy dokázala obhájit titul Mistra Evropy a starý kontinent nezná v této věkové kategorii jiného vítěze než české juniorské reprezentační družstvo.

Unikátní série bez porážky tedy aktuálně čítá deset zápasů, když na Mistrovství Evropy v roce 2019 zvítězila naše lvíčata ve všech pěti utkáním s famózním celkovým skóre 30:11. Na Mistrovství Evropy 2021 pak přidali naši reprezentanti čtyři vítězství a jednu remízu a dokázali obhájit evropský trůn. Celkové skóre bylo opět dominantní, když za pět zápasů činilo 32:19. Celkem tedy za dva odehrané evropské šampionáty mají svěřenci bývalého reprezentanta a charizmatického trenéra Martina Šnévajse 62 vstřelených košů oproti 30 obdrženým. 

Náš klub na prvním mistrovství reprezentovali naši zlatí medailisté T. Hák, A. Moricová a E. Trnečková, na druhém mistrovství nás reprezentovalo už pět medailistů: M. Mazour, L. Slezák, E. Olšarová, N. Holaňová a V. Marcinová. Nesmíme zapomenout na světový pohár v beach korfbalu v Budapešti 2018, kde náš klubový výběr obsadil páté místo. Náš klub reprezentovali naši hráči Terča Sladká ,Julča Bartková ,Kačka Ciencalová ,Jakub Holek ,Jakub Dluhoš a Honza Taeichmam pod vedením naší trenerky K.Holubčikové .

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 19692
Posledních 30 dnů: 759 | Posledních 7 dnů: 176 | Poslední den: 13

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne