Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

U15 na písku v historii ME ještě nikdo neporazil

U15 na písku v historii ME ještě nikdo neporazil

Českou korfbalovou reprezentaci U15 v plážovém korfbalu ještě v historii ME nikdo porazit nedokázal, a proto je dvojnásobným evropským šampiónem.  

Česká korfbalová reprezentace ve věkové kategorii U15 drží unikátní sérii, když na dvou proběhlých evropských šampionátech v plážovém korfbalu nikdy nepoznala hořkost porážky. Zaslouženě tedy dokázala obhájit titul Mistra Evropy a starý kontinent nezná v této věkové kategorii jiného vítěze než české juniorské reprezentační družstvo.

Unikátní série bez porážky tedy aktuálně čítá deset zápasů, když na Mistrovství Evropy v roce 2019 zvítězila naše lvíčata ve všech pěti utkáním s famózním celkovým skóre 30:11. Na Mistrovství Evropy 2021 pak přidali naši reprezentanti čtyři vítězství a jednu remízu a dokázali obhájit evropský trůn. Celkové skóre bylo opět dominantní, když za pět zápasů činilo 32:19. Celkem tedy za dva odehrané evropské šampionáty mají svěřenci bývalého reprezentanta a charizmatického trenéra Martina Šnévajse 62 vstřelených košů oproti 30 obdrženým. 

Náš klub na prvním mistrovství reprezentovali naši zlatí medailisté T. Hák, A. Moricová a E. Trnečková, na druhém mistrovství nás reprezentovalo už pět medailistů: M. Mazour, L. Slezák, E. Olšarová, N. Holaňová a V. Marcinová. Nesmíme zapomenout na světový pohár v beach korfbalu v Budapešti 2018, kde náš klubový výběr obsadil páté místo. Náš klub reprezentovali naši hráči Terča Sladká ,Julča Bartková ,Kačka Ciencalová ,Jakub Holek ,Jakub Dluhoš a Honza Taeichmam pod vedením naší trenerky K.Holubčikové .

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 18547
Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne