Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Prázdninový miniturnaj s Náchodem

Prázdninový miniturnaj s Náchodem

Rádi bychom pozvali všechny hráče, rodiče a fanoušky na následující program.
V sobotu 17.7.2021 se na našem domácím koblovském hřišti uskuteční miniturnaj s Náchodem. Začátek plánujeme po 9 hodině, proto prosím všechny, kteří již nebudou na místě od pátku, aby dorazili nejpozději v 9:00.  Sehrajeme několik zápasů v různých kategoriích, prosím o potvrzení účasti na email kristy.holubcikova12@email.cz.

Jelikož Náchod dorazí už v pátek, rozhodli jsme se být na místě také již od pátku, proto kdo má zájem přijít už tento den, zahrát si, poklábosit a přespat, přijďte v pátek v 17:00 do klubovny v Koblově. Nezapomeňte si věci na spaní, jídlo, pití a věci na sobotu. Od 18h bychom rádi udělali společné grilování a posezení na terase klubovny. Od 20h bude probíhat promítání v letním kině. VSTUP ZDARMA. Můžete se těšit na Bezva ženskou na krku. 

Upozorňujeme, že děti přespávají na vlastní odpovědnost!

Akce se koná venku i za nepříznivého počasí a hrát se případně bude mezi přeháňkami. Všichni si ale přejeme dobré počasí.

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 18547
Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne