1. kolo, Ne 07.11 00:00

SK RG Prostějov “B”

3. kolo, Ne 09.01 00:00

SK RG Prostějov “B”..

Korfbal klub Brno, z.s. “B”

3. kolo, Ne 09.01 00:00

4. kolo, Ne 30.01 00:00

Modří Sloni YMCA Znojm..

4. kolo, Ne 30.01 00:00

Vembloud korfbal club ..

5. kolo, Ne 20.02 00:00

5. kolo, Ne 20.02 00:00

SK RESPO Kutná Hora, z..

Zítra ráno začíná semifinálový program Superligy 2021

Zítra v 10.00 bude v prostějovské hale Reálného Gymnázia zahájen semifinálový program Superligy 2021, který ostartují semifinálové zápasy ve skupině o 5.-8.místo, když nejprve se střetnou družstva Ostraváci a KKK a následně se proti sobě postaví reprezentační výběry do 17 let a do 19 let.

Právě utkání reprezentačních juniorských družstev bude doprovázet slavnostní vyhlášení veleúspěšného družstva českých lvíčat do 15 let, které na začátku července dokázalo v maďarské Budapešti obhájit titul Mistrů Evropy v této věkové kategorii. Zisk druhého evropského primátu je mimořádným úspěchem českého mládežnického korfbalu pod vedením charazmatického trenéra Martina Šnévajse. Před superligovým zápasem jejich starších  reprezentačních kolegů se uskuteční střelecká výzva - tedy pikantní souboj generací, když se ve střelecké výzvě proti sobě postaví Mistři Evropy U15 2021 proti vedení svazu v čele s předsedou svazu Danielem Valešem. O přestávce duelu reprezentačním výběrů U17 a U19 je pak připraveno slavnostní předání zlatých medailí evropským šampiónům před diváky v hale a následně společný oběd.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 20788
Posledních 30 dnů: 1020 | Posledních 7 dnů: 377 | Poslední den: 45