5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
Korfbal klub Tj Sokol ..15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, So 6.1.2024 15:45
Vembloud korfbal club ..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16
4. kolo, So 6.1.2024 14:15
SK Plhov - Náchod13
Korfbal klub Tj Sokol ..15
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Modří Sloni YMCA Znojm..18
Korfbal klub Tj Sokol ..11
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..13
Korfbal klub Tj Sokol ..17
1. kolo, So 14.10.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..20
Prievidza, SKK Dolphin..18
1. kolo, So 14.10.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..18
Vosíme.cz Korfbal Pros..17
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
SK Plhov Náchod "B"19
Korfbal klub Tj Sokol ..12
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19
3. kolo, Ne 17.12.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..23
3. kolo, Ne 17.12.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..16
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..19
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
Korfbal klub Tj Sokol ..16
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..18
Korfbal klub Tj Sokol ..5
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..14
Korfbal klub Brno, z.s..6
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..10
Korfbal klub Tj Sokol ..18
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Korfbal klub Brno, z.s..28
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..27
Korfbal klub Tj Sokol ..9
3. kolo, So 16.12.2023 14:30
Vembloud korfbal club ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..13
3. kolo, So 16.12.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Brno, z.s..17
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Vembloud korfbal club ..0
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbalovy klub SPU Ni..3
Korfbal klub Tj Sokol ..12
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..9
Korfbal klub Tj Sokol ..5
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..10
Korfbalovy klub SPU Ni..7
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
Korfbal klub Tj Sokol ..4
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, Ne 14.1.2024 11:30
Vosíme.cz Korfbal Pros..6
Korfbal klub Tj Sokol ..23
4. kolo, Ne 14.1.2024 10:15
Korfbal klub Nový Lísk..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Brno, z.s..10
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..16
Korfbal klub Tj Sokol ..9
2. kolo, Ne 12.11.2023 13:15
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
2. kolo, Ne 12.11.2023 12:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Korfbal klub Nový Lísk..9
1. kolo, Ne 15.10.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..12
SK RESPO Kutná Hora, z..15
1. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Brno, z.s..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..8
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..6
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Tj Sokol ..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..7
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..7
Korfbal klub Tj Sokol ..2
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..10
Korfbal klub Tj Sokol ..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..10
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..1
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..11
Korfbal klub Tj Sokol ..5
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..1
Korfbal klub Tj Sokol ..10
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..0
Sports academy Morava,..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..1
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Korfbal klub Tj Sokol ..5
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
KK.koblov U 164
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
KK.koblov U 1615
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A3
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
KK.Koblov U11 A8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Sports academy Morava,..8
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
A-Tým15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
A-Tým15
Vítězem Czech Korfball Open U17 2022 se stala Česká republika
Přátelský juniorský turnaj, který se během víkendu konal v ostravské hale Vysoké školy báňské, ovládlo juniorské družstvo České republiky, jež za celý turnaj nepoznalo hořkost porážky a ve finále výborným výkonem zdolalo výběr SCM Ostrava. Na místě třetím skončila reprezentace Slovenska, která porazila Maďarsko 17:11 v boji o bronz.
Do první čtvrtiny nastoupil český tým koncentrovaně a potvrzoval roli favorita, když po první desetimutovce vedl výrazně 8:0 a jasně dominoval. Poločasový výsledek 17:1 jasně dokládal převahu českého reprezentačního družstva. Ve druhé půli dal reprezentační trenér Filip příležitost i hráčům z lavičky, ale náskok neustále narůstal a nakonec vyhrál český juniorský tým nejvyšším rozdílem na turnaji 37:7.
Nejlepším střelcem zápasu byli Tomáš Toufar s famózními deseti koši a Lukáš Holík a Lenka Buriánková se shodným počtem šesti košů.
Finále Czech Korfball Open U17 2022 - ČR U17 – SCM Ostrava U17 37:7 (poločas 17:1)
Koše: Toufar 10, Buriánková 6, Holík 6, Křížková 5, Pavlíčková 4, Hák 3, Janáková 1, Kopišová 1, Křupal 1, Vedral 1
Konečné pořadí
Tabulka po základní části:
Počet návštěv: 36264
Posledních 30 dnů: 435 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 18
© 2024 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze