Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov

1. kolo, Ne 23.10.2022 09:00

SK Plhov Náchod "B"13
Korfbal klub Tj Sokol ..19

Modří Sloni YMCA Znojmo “B”

1. kolo, Ne 23.10.2022 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..15
Modří Sloni YMCA Znojm..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, Ne 20.3.2022 09:00

SK Náchod Plhov16
Korfbal klub Tj Sokol ..20

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, Ne 20.3.2022 09:00

SK RG Prostějov “B”..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 27.2.2022 09:00

SK RESPO Kutná Hora, z..10
Korfbal klub Tj Sokol ..28

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 30.1.2022 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 30.1.2022 09:00

Vembloud korfbal club ..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7

Korfbal klub Brno, z.s. “B”

3. kolo, Ne 9.1.2022 14:00

Korfbal klub Tj Sokol ..15
Korfbal klub Brno, z.s..11

SK RG Prostějov “B”

3. kolo, Ne 9.1.2022 11:00

Korfbal klub Tj Sokol ..16
SK RG Prostějov “B”..21

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.12.2021 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..16
Korfbal klub Tj Sokol ..20

Modří Sloni YMCA Znojmo “B”

4. kolo, Ne 15.01 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..
Modří Sloni YMCA Znojm..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.02 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.02 09:00

SK RESPO Kutná Hora, z..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, So 18.03 09:00

SK Plhov Náchod "B"
Korfbal klub Tj Sokol ..

SK RG Prostějov “B”

6. kolo, So 18.03 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..
SK RG Prostějov “B”..

Superliga 2022 – základní skupiny odehrány

Superliga 2022 – základní skupiny odehrány

Letošní ročník Superligy má za sebou první hrací víkend a porci dvanácti zápasů, po nichž je rozhodnuto, jak budou vypadat semifinálové dvojice, které se za týdny utkají o postup do bojů o konečné umístění.

Velmi dominantně působí obhájce loňského prvenství Infinity team pod vedením hrajícího kapitána Petra Šnajdra, který během zápasů ve skupině neztratil ani bod, když vyhrál všechna tři utkání i dodatečné Golden Goaly a své snažení během prvního hracího víkendu zakončil s famózním celkovým skóre 70:31. Druhé místo v Modré skupině získal Collalloc team kapitánky Kláry Novákové. Úspěšná reprezentantka dokázala sestavit nadějné družstvo, které se za dva týdny v semifinále utká s nejlepším družstvem Zlaté skupiny.

Tím je po zásluze Faze Clan, který dokázal nastřílet ještě více košů než Infinity team, když zaznamenal ve třech zápasech 81 košů (tedy průměrně 27 košů). O druhé místo ve Zlaté skupině se v napínavém souboji utkala družstva Restart a Na BrKo. Na BrKo kapitánky Dominiky Drábkové dokázalo uspět a vybojovalo si postup do semifinále, kde vyzve Infinity team. 

Web: https://superliga.korfbal.cz/program-vysledky-22/

 

Program semifinálových zápasů ve skupině o 5.-8.místo:

  • Cypísci – Barátok
  • Restart – Bláznivá střela

 

Program semifinálových zápasů ve skupině o 1.-4.místo:

  • Infinity – Na Brko
  • Faze Clan - Collalloc

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 28837
Posledních 30 dnů: 484 | Posledních 7 dnů: 141 | Poslední den: 17

© 2022 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne