Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Brno, z.s. “B”

3. kolo, Ne 4.12.2022 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..17
Korfbal klub Brno, z.s..19

SK RG Prostějov “B”

3. kolo, Ne 4.12.2022 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..14
SK RG Prostějov “B”..11

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 20.11.2022 09:00

Vembloud korfbal club ..15
Korfbal klub Tj Sokol ..14

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 20.11.2022 09:00

SK RESPO Kutná Hora, z..15
Korfbal klub Tj Sokol ..17

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

1. kolo, Ne 23.10.2022 09:00

SK Plhov Náchod "B"13
Korfbal klub Tj Sokol ..19

Modří Sloni YMCA Znojmo “B”

1. kolo, Ne 23.10.2022 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..15
Modří Sloni YMCA Znojm..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, Ne 20.3.2022 09:00

SK Náchod Plhov16
Korfbal klub Tj Sokol ..20

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, Ne 20.3.2022 09:00

SK RG Prostějov “B”..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 27.2.2022 09:00

SK RESPO Kutná Hora, z..10
Korfbal klub Tj Sokol ..28

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 30.1.2022 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.02 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.02 09:00

SK RESPO Kutná Hora, z..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, So 18.03 09:00

SK Plhov Náchod "B"
Korfbal klub Tj Sokol ..

SK RG Prostějov “B”

6. kolo, So 18.03 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..
SK RG Prostějov “B”..

Rozpis plánovaných nadstaveb ligových soutěží ročníku 2022/2023

Rozpis plánovaných nadstaveb ligových soutěží ročníku 2022/2023

Plán nadstavbových soutěží Česká korfbalová extraliga

• Semifinále 16.4.2023 – na jeden vítězný zápas u druhého týmu tabulky po základní části

• Finále 29.4.2023 – společně ČKE, ČDKE, 1.ČKL (vypsán tendr s návratem do 31.1.2023) Česká dorostenecká korfbalová extraliga

• Semifinále 22.4.2023 – na jeden vítězný zápas u druhého týmu tabulky po základní části • Finále 29.4.2023 – společně ČKE, ČDKE, 1.ČKL (vypsán tendr s návratem do 31.1.2023)

1.Česká korfbalová liga • Finále 29.4.2023 – společně ČKE, ČDKE, 1.ČKL (vypsán tendr s návratem do 31.1.2023)

1.Liga starších žáků Je nutné domluvit přeložení posledního kola základní části, které je naplánováno na termín soustředění reprezentačních výběrů – posun na 16.4. 2023.

• Finálový turnaj 6.5.2023 – 4 zápasy (vypsán tendr s návratem do 31.1.2023)

• Baráž o udržení 23.4.2023 – 3 zápasy u sedmého týmu tabulky 2.Liga starších žáků

• Finálový turnaj 25.3.2023 – 6 zápasů • Turnaj o umístění 26.3.2023 – 3 zápasy

• Baráž o postup 23.4.2023 – 3 zápasy u sedmého týmu tabulky 1.ligy

Liga mladších žáků

Dva čtvrtfinálové turnaje 22.4.2023 – 2 skupiny po 4 družstvech se systémem každý s každým utkají o postup do finálového turnaje, kam postupují 2 nejlepší družstva z každé skupiny (pořadatelé jsou 1. a 2. druhý tým po základní části celostátní ligy MLŽ).

Nasazení do čtvrtfinálových skupin:

• Skupina A – 1.tým Ligy MLŽ, 3.tým Ligy MLŽ, vítěz Jihočeské skupiny a vítěz Děčínské skupiny

• Skupina B – 2.tým Ligy MLŽ, vítěz Beskydské skupiny, Slezské skupiny a Brněnské skupiny

• Finálový turnaj 13.5.2023 – 6 zápasů systémem každý s každým

Liga minižáků K8

• Finálový turnaj 15.4.2023 10 zápasů systémem každý s každým, kam postupují vítězové 5 regionálních skupin (Středočeská, Hanácká, Beskydská, Slezská, Brněnská) Podmínkou účasti na finálových turnajích je odehrání a zapsání do systému ČKS minimálně 5 hracích dní v průběhu základní části, jak bylo stanoveno před začátkem soutěže.

Liga minižáků K4

• Finálový turnaj 6.5.2023 Účastníci: 1. a 2.tým z Jihočeské ligy, 1. a 2.tým ze Středočeské ligy, 1.tým Brněnské ligy, 1.tým Beskydské ligy, 1.tým Hanácké ligy, 1.tým Děčínské ligy Ve skupinách každý s každým, následně semifinále a finále - celkem 20 zápasů na 2*10 minut na dvou hřištích. Podmínkou účasti na finálových turnajích je odehrání a zapsání do systému ČKS minimálně 5 hracích dní v průběhu základní části, jak bylo stanoveno před začátkem soutěže.

Liga Přípravek K4

• Finálový turnaj 25.3.2023 Účastníci: všechna zúčastněná družstva (1 za klub) ze sezóny 2022/23 – Hanácká liga, Jihočeská liga, Středočeská liga, Brněnská liga Ve skupinách každý s každým, následně semifinále a finále - celkem 20 zápasů na 2*10 minut na dvou hřištích.

25.03.2023 Finále přípravek + 2. liga STŽ finále

26.03.2023 2. liga STŽ umístění

01.04.2023 Soustředění REPRE U15 / U17 / U19 02.04.2023

Soustředění REPRE U15 / U17 / U19 08.04.2023

Velikonoce 09.04.2023

Velikonoce 15.04.2023

Minižáci K8 finále 16.04.2023

Semifinále ČKE + Dohrávka 1. Ligy STŽ (kolo z 1.4.) 22.04.2023

Semifinále ČDKE + Čtvrtfinále

MLŽ 23.04.2023

Baráž STŽ 29.04.2023

Finále ČKE, ČDKE, 1. ČKL 30.04.2023

06.05.2023 Minižáci K4 finále + Finále 1. Ligy STŽ

07.05.2023

13.05.2023 Finále MLŽ

 

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 29678
Posledních 30 dnů: 622 | Posledních 7 dnů: 172 | Poslední den: 17

© 2023 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne