5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
Korfbal klub Tj Sokol ..15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, So 6.1.2024 15:45
Vembloud korfbal club ..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16
4. kolo, So 6.1.2024 14:15
SK Plhov - Náchod13
Korfbal klub Tj Sokol ..15
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Modří Sloni YMCA Znojm..18
Korfbal klub Tj Sokol ..11
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..13
Korfbal klub Tj Sokol ..17
1. kolo, So 14.10.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..20
Prievidza, SKK Dolphin..18
1. kolo, So 14.10.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..18
Vosíme.cz Korfbal Pros..17
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
SK Plhov Náchod "B"19
Korfbal klub Tj Sokol ..12
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19
3. kolo, Ne 17.12.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..23
3. kolo, Ne 17.12.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..16
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..19
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
Korfbal klub Tj Sokol ..16
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..18
Korfbal klub Tj Sokol ..5
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..14
Korfbal klub Brno, z.s..6
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..10
Korfbal klub Tj Sokol ..18
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Korfbal klub Brno, z.s..28
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..27
Korfbal klub Tj Sokol ..9
3. kolo, So 16.12.2023 14:30
Vembloud korfbal club ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..13
3. kolo, So 16.12.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Brno, z.s..17
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Vembloud korfbal club ..0
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbalovy klub SPU Ni..3
Korfbal klub Tj Sokol ..12
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..9
Korfbal klub Tj Sokol ..5
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..10
Korfbalovy klub SPU Ni..7
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
Korfbal klub Tj Sokol ..4
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, Ne 14.1.2024 11:30
Vosíme.cz Korfbal Pros..6
Korfbal klub Tj Sokol ..23
4. kolo, Ne 14.1.2024 10:15
Korfbal klub Nový Lísk..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Brno, z.s..10
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..16
Korfbal klub Tj Sokol ..9
2. kolo, Ne 12.11.2023 13:15
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
2. kolo, Ne 12.11.2023 12:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Korfbal klub Nový Lísk..9
1. kolo, Ne 15.10.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..12
SK RESPO Kutná Hora, z..15
1. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Brno, z.s..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..8
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..6
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Tj Sokol ..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..7
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..7
Korfbal klub Tj Sokol ..2
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..10
Korfbal klub Tj Sokol ..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..10
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..1
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..11
Korfbal klub Tj Sokol ..5
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..1
Korfbal klub Tj Sokol ..10
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..0
Sports academy Morava,..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..1
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Korfbal klub Tj Sokol ..5
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
KK.koblov U 164
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
KK.koblov U 1615
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A3
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
KK.Koblov U11 A8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Sports academy Morava,..8
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
A-Tým15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
A-Tým15
Reprezentace České republiky veze z MS 2023 páté místo
Reprezentační výběr České republiky ve věkové kategorii do 19 ve včera vrátil z Mistrovství světa U19 2023 v korfbalu z belgického Gentu. Čeští korfbaloví reprezentanti vybojovali konečné páté místo a vylepšili tak loňský výsledek o jednu pozici. Z ostravského korfbalového klubu KK Sokol Koblov si místo v konečné nominaci zajistili Tomáš Hák, Kristýna Kopišová a Filip Šupík, kteří se pravidelně připravují již s družstvem dospělých. V pozici náhradníce padla volba bohužel na naší Emu Sakalíkovou. V dresu slovenské reprezentace byl i Vít Leporis který v letošní sezoně hostuje v našem klubu z SKK Dolphis Previdza . Náš klub měl i našeho trenéra A týmu ve vedení MS . Náš Ing.Lukáš Filip byl nominován světovou federací do pozice Coordinator Office IKF ( koordinuje průběh turnaje a spolupráci mezi IKF a pořadatelskou zemí).
Česká reprezentace na úvod světového šampionátu porazila výrazně 30:4 Hong Kong a v boji o první místo ve skupině podlehla jen těsně favorizovanému Taiwanu, který je nejlepším asijským družstvem, a to poměrem 15:17, když ještě dvě minuty před koncem vedla 15:14.
Druhý den předvedli čeští reprezentanti skvělý výkon ve čtvrtfinále proti domácí Belgii, kterou hnala vyprodaná hala ve sportovním centru Hekers. Česká republika vstoupila do zápasu excelentně, když se ujala vedení 4:0, v poločase stála držela překvapivý náskok 12:10 a ještě sedm minut před koncem byl stav vyrovnaný 15:15. V závěrečném dramatu však byla šťastnější domácí Belgie a po výsledku 17:18 postoupila do semifinále. Na české reprezentanty tak byl boj o konečné 5.místo, jež zvládli s přehledem, když nejprve zdolali silné Německo 19:14, poradili si i s Katalánskem 19:12 a skončili na konečném 5.místě v konkurenci nejlepších 12 družstvech celého světa.
Konečné pořadí MS 2023 U19
1. Nizozemsko
2. Belgie
3. Taiwan
4. Anglie
5. Česká republika
6. Katalánsko
7. Německo
8. Portugalsko
9. Slovensko
10. Francie
11. Hong Kong
12. Maroko
Počet návštěv: 36274
Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 111 | Poslední den: 10
© 2024 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze