PŘIJÍMÁME KLUKY I HOLKY NA KORFBAL!!!

ZÁKLADNÍ INFORMACE K NÁBORU

Korfbalový klub TJ Sokol Koblov  pořádá celoroční nábory mládeže od 6-ti do 15-ti let. Hledáme nové hvězdičky a možná i budoucí reprezentanty. Přiveďte svého malého korfbalistu nebo korfbalistku  do našeho korfbalového klubu.

CHCEŠ SE STÁT  KORFBALISTOU? PŘIJĎ MEZI NÁS!

Korfbal je nejkrásnější kolektivní hra na celém světě.  Korfbal je hra pro všechny - pro kluky i holky. Potřebuješ pouze zápal do hry, tenisky. Korfbal přináší radost ze hry, potěšení z pohybu.

Korfbal  se dá hrát po celý rok - na trávě, v tělocvičně i na písku. Naučíš se první přihrávky,střely na koš. Tyto dovednosti, ale i spoustu jiných se budeš učit a zdokonalovat na pravidelných trénincích pod vedením zkušených kvalifikovaných trenérů.

Přijít můžete se svými ratolestmi osobně  každý všední den nebo nás kontaktujte na tel. a e-mailu níže, rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.

Kontaktní osoba:

Petr Krones

Pozice: Předseda pobočného spolku

Telefon: 734 257 024

Email: petr.krones@korfbal.cz

Nebo naši trenéři viz.https://www.korfbalkoblov.cz/treneri-vedouci-muzstev/

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 698 | Posledních 7 dnů: 96 | Poslední den: 6