Oficiální stránky klubu

PŘIJÍMÁME KLUKY I HOLKY NA KORFBAL!!!

Více zde:https://www.korfbalkoblov.cz/treninky/

Baví Tě korfbal a chceš být součástí party kamarádů? Jediný korfbalový mládežnický klub v regionu Ostravska má pro tebe řešení - hledá budoucí hvězdy pro své týmy!

Neváhejte kontaktovat naše trenéry a domluvte si s nimi první trénink. Korfbal Klub TJ Sokol Koblov /Koblov.KK pořádá nábor hráčů a hráček do těchto věkových kategorií:Roč.Ročníky nar.2002 až po  2010 a mladší.Trenujeme po celé Ostravě .

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek

Posledních 30 dnů: 483 | Posledních 7 dnů: 91 | Poslední den: 4