Členské příspěvky na rok 2020

Úkolem klubu je zajišťovat nejnutnější příjmy na pokrytí nákladů na sportovní činnost družstev a provoz, což je v dnešní době velmi nelehký úkol. Členské příspěvky pouze z malé části pokrývají náklady na pronájem sportovišť, startovné do soutěží, odměny pro trenéry, rozhodčí, míče, soustředění apod.

Vzhledem k tomu, že platíme tělocvičny: - pro tréninky je příspěvek 1 500,- Kč na dítě za rok 2020. Pro druhého sourozence je 50% sleva.  Platí se na účet Korfbal Klub Tj Sokol Koblov Číslo bankovního účtu 288945221/0300 Do zprávy pro příjemce prosím uveďte "příspěvky 2020 + jméno a příjmení hráče", za kterého platíte.

Program č. 1: Sourozenci

Nedílnou součástí členské základny klubu jsou sourozenci. Korfbal klub Tj Sokol Koblov. si váží důvěry rodičů a nechce zatěžovat rodinné rozpočty více, než je nezbytně nutné. Proto stanovuje tento slevový program:

1. dítě 100 % stanovené výše členských příspěvků;

2. dítě 50 % stanovené výše členských příspěvků;

3. a další dítě zdarma.

Program č. 2: Sponzor klubu

V případě, že člen získá pro klub partnera formou Darovací smlouvy nebo Smlouvy o reklamě:

1) v minimální výši 10.000 Kč, jsou mu pro danou sezónu odpuštěny členské příspěvky v plné výši;

2) v minimální výši 5.000 Kč, je mu odpuštěno 50 % členských příspěvků.

Ostatní informace k členským příspěvkům

Klub může na požádání vystavit na platbu členských příspěvků fakturu. (Obvykle v případě, kdy hráč nebo jeho zákonný zástupce má nárok na proplacení nákladů od zaměstnavatele).

Klub může na požádání vystavit též potvrzení o zaplacení členských příspěvků pro potřeby poskytnutí příspěvku od zdravotní pojišťovny. Tiskopis pro zdravotní pojišťovnu najdete ZDE.

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 342 | Posledních 7 dnů: 81 | Poslední den: 29