Oficiální stránky klubu

Členské příspěvky za 2.pololetí 2019

Úkolem klubu je zajišťovat nejnutnější příjmy na pokrytí nákladů na sportovní činnost družstev a provoz sportovního klubu,což je v dnešní době velmi nelehký úkol.

Vzhledem k tomu, že platíme tělocvičny: - pro tréninky je příspěvek 600,- Kč na dítě za 2.pololetí.  pro druhého sourozence je 50% sleva. - první měsíc je pro nově začínající hráče zdarma !!! Platí se na účet Korfbal Klub Tj Sokol Koblov Číslo bankovního účtu 288945221/0300 Do zprávy pro příjemce uveďte Do poznámky uveďte "příspěvky 2019 + jméno a příjmení hráče", za které platíte.

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek

Posledních 30 dnů: 483 | Posledních 7 dnů: 91 | Poslední den: 4