Oficiální stránky klubu

Maxi-Tip novým partnerem

Vedení klubu Korfbal Klub Tj Sokol Koblov uzavřelo spolupráci se sázkovou kanceláří Maxi-Tip. Jak moc bude vzájemná spolupráce efektivní a přínosná pro klub můžete ovlivnit i vy, naši příznivci a fanoušci.

Pro členy klubu a fanoušky je připraveno mnoho benefitů, které mohou využívat od této chvíle.

Těšit se můžete na nejlepší kurzy na českém trhu a uvítací bonus až do výše 1 000 Kč. Dalším benefitem pro klub je, že sázková kancelář bude vypisovat kurzy na zápasy našich družstev.

Registrace je velmi jednoduchá, stačí jen kliknout na banner níže a vyplnit registrační formulář. Při registraci nezapomenout vyplnit kód partnera " korfbal"

Výhodou a důvodem, proč by se měli příznivci klubu takto zaregistrovat je nejen podpora klubu , ale třeba také již zmiňované bonusy a široká nabídka sportovních událostí s nejvyššími kurzy na českém trhu.

Případné dotazy prosím směřujte na vedení klubu, tel:731 257 024

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 2000
Posledních 30 dnů: 499 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 14