Vítejte na stránkách basketbalového klubu

1. kolo, So 12.10 09:00

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Kutná Hora, SK Respo U..

2. kolo, So 09.11 09:00

2. kolo, So 09.11 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..

Pojištění sportovců – členů klubu

OJISTNÉ UDÁLOSTI (ÚRAZY) VZNIKLÉ OD 1. 2. 2019 VYŘIZUJE POJIŠŤOVNA VZP, a. s.

Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s.

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím této pojišťovny.

Pojištěnými osobami jsou všechny subjekty sdružené v České unii sportu a to po dobu veškerých akcí a aktivit pořádaných nebo organizovaných těmito subjekty, včetně organizovaných cest na tyto akce (příkladem aktivit jsou sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce). Pojištění je platné po celém světě.

Více informací k pojištění včetně příslušné smlouvy a formulářů naleznete ZDE.

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 542 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 43