23_20240327_141913.png

DĚKUJEME ZA SEZÓNU 2025/26!

Další sezóna je za námi a rád bych vám chtěl poděkovat všem, kteří byli její součástí.

Další sezóna je za námi a my bychom chtěli poděkovat všem, kteří byli její součástí. Našim hráčům za nasazení a reprezentaci klubu, trenérům a realizačním týmům za jejich každodenní práci. Rodičům za podporu mladých korfbalistů na každém kroku. Fanouškům za atmosféru na domácích i venkovních zápasech. Partnerům a sponzorům za důvěru a podporu našeho klubu. Dobrovolníkům a všem, kteří pomáhají, aby korfbal na Slezské Ostravě  fungoval. Společně tvoříme jednu velkou černo - zelenou rodinu.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na další společné zážitky v nové sezóně!

Petr Krones