Oficiální stránky klubu

Partneři

Ostravské noviny.eu - www.ostravskenoviny.eu - Ostravské noviny jsou informačním portálem okresu Ostrava. Naší snahou je, abyste zde nalezli veškeré důležité informace z regionu Ostrava, Bohumín, Hlučín, Vratimov, Petřvald, Rychvald, Bílovec a přilehlých obcí. Přehled firem, služeb, slevy, výprodeje, nabídky práce, soukromá inzerce zdarma, informace o kulturních a sportovních akcích. A také diskuse bez cenzury o všem, co Vás trápí.

Český korfbalový svaz z.s. - www.korfbal.cz - Základním posláním a cílem činnosti ČKS je péče o všestranný rozvoj korfbalu v ČR a vytváření podmínek pro všechny jeho formy a výkonnostní stupně, jakožto veřejně prospěšná činnost.

RBP zdravotní pojišťovna - www.rbp-zp.cz - Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna je česká zdravotní pojišťovna se sídlem v Ostravě-Slezské Ostravě. Pojišťovna zajišťuje zdravotní pojištění, ale také i cestovní pojištění

Burik s.r.o. - www.burik.cz - Burik s.r.o. http://www.burik.cz/ Firma Burik působí na trhu od roku 2006. Hlavní činností je zakázková výroba dresů a sportovního oblečení pro kolektivní i individuální sporty.

Školní korfbal - skolnikorfbal.cz - Korfbal je sport, který má ambice oslovovat nejen sportovce, ale i učitele k využití ve vlastní výuce i ve volnočasových aktivitách (zájmových útvarech, kroužcích). Korfbal původně vznikl jako smíšený tělocvik. Český korfbalový svaz se snaží opětovně prosadit tento sport na školy a navázat tak na zpočátku úspěšný projekt z devadesátých let minulého století. V rámci projektu Školní korfbal zájemcům zapůjčíme dva výškově nastavitelné koše a míče. Zrealizujeme přímo na škole ukázkové hodiny, při kterých si všichni zájemci korfbal aktivně vyzkouší. Dále zajistíme trenéra na úvodní a následně příležitostné tréninky a proškolíme nové trenéry a učitele, nejlépe z řad učitelů škol. Zájemce zapojíme do oblastní či republikové soutěže nebo případně do turnajů pořádaných Českým korfbalový svazem

Ostrava - www.ostrava.cz - Ostrava je statutární, krajské a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina.

Slezská Ostrava - www.slezska.cz - Slezská Ostrava je od 24. listopadu 1990 městským obvodem statutárního města Ostravy. Současný městský obvod tvoří celá katastrální území Slezská Ostrava, Hrušov, Antošovice, Heřmanice, Koblov, Kunčice, Kunčičky a Muglinov.

A.D.M. reprografické studio - www.admstudio.cz - ADM Studio Ostrava – reprografické studio Ostrava

NejNářadí.cz - www.nejnaradi.cz - Prodej kvalitního nářadí a svářecí techniky, záruční i pozáruční servis, půjčovna. Autorizovaný prodejce Makita a Dolmar. Dále nabízíme značky Hitachi, Bosch, AEG, DeWalt, Fein, Einhell, Omicron, Kuhtreiber, AlfaIn a spousty dalších.

Podpořte nás, když nakupujete! - givt.cz - Podpořte nás, když nakupujete! Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Uděláte to takto: 1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz 2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit 3. Nakoupíte, jak jste zvyklí To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :) Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Moravskoslezský Kraj - www.kr-moravskoslezsky.cz - Moravskoslezský Kraj http://www.kr-moravskoslezsky.cz/ Moravskoslezský kraj se nachází v nejvýchodnější části České republiky. Od Prahy je vzdálen zhruba 300 km vzdušnou čarou. Budeme-li vnímat kraj nadregionálně, pak je jeho poloha na hranici tří států téměř ve středu evropského prostoru velice výhodná.

Maxi-Tip a.s. - www.maxitip.cz - Maxi-Tip a.s. www.maxitip.cz Sázková kancelář Maxi Tip funguje na českém trhu už desítky let. Za tu dobu se počet poboček této společnosti přiblížil k číslu 350. Na pobočkách se můžete ověřit pro sázení online, které bylo spuštěno od poloviny července letošního roku. Odpadne vám i cesta na pobočku, využít totiž můžete služeb kurýra, který vám doveze smlouvu až domů!

Pro-idea - tvorba www stránek - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 2000
Posledních 30 dnů: 499 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 14