Vítejte na stránkách basketbalového klubu

2. kolo, So 09.11 14:00

7. kolo, So 21.03 09:00

Brno, KK U16 "A"

Partneři

MŠMT - www.msmt.cz - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podporuje sportovní aktivity našeho klubu.

Moravskoslezský Kraj - www.kr-moravskoslezsky.cz - Moravskoslezský Kraj http://www.kr-moravskoslezsky.cz/ Moravskoslezský kraj se nachází v nejvýchodnější části České republiky. Od Prahy je vzdálen zhruba 300 km vzdušnou čarou. Budeme-li vnímat kraj nadregionálně, pak je jeho poloha na hranici tří států téměř ve středu evropského prostoru velice výhodná.

Ostrava - www.ostrava.cz - Ostrava je statutární, krajské a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina.

Slezská Ostrava - www.slezska.cz - Slezská Ostrava je od 24. listopadu 1990 městským obvodem statutárního města Ostravy. Současný městský obvod tvoří celá katastrální území Slezská Ostrava, Hrušov, Antošovice, Heřmanice, Koblov, Kunčice, Kunčičky a Muglinov.

RBP zdravotní pojišťovna - www.rbp-zp.cz - Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna je česká zdravotní pojišťovna se sídlem v Ostravě-Slezské Ostravě. Pojišťovna zajišťuje zdravotní pojištění, ale také i cestovní pojištění

Burik s.r.o. - www.burik.cz - Burik s.r.o. http://www.burik.cz/ Firma Burik působí na trhu od roku 2006. Hlavní činností je zakázková výroba dresů a sportovního oblečení pro kolektivní i individuální sporty.

Český korfbalový svaz z.s. - www.korfbal.cz - Základním posláním a cílem činnosti ČKS je péče o všestranný rozvoj korfbalu v ČR a vytváření podmínek pro všechny jeho formy a výkonnostní stupně, jakožto veřejně prospěšná činnost.

Školní korfbal - skolnikorfbal.cz - Korfbal je sport, který má ambice oslovovat nejen sportovce, ale i učitele k využití ve vlastní výuce i ve volnočasových aktivitách (zájmových útvarech, kroužcích). Korfbal původně vznikl jako smíšený tělocvik. Český korfbalový svaz se snaží opětovně prosadit tento sport na školy a navázat tak na zpočátku úspěšný projekt z devadesátých let minulého století. V rámci projektu Školní korfbal zájemcům zapůjčíme dva výškově nastavitelné koše a míče. Zrealizujeme přímo na škole ukázkové hodiny, při kterých si všichni zájemci korfbal aktivně vyzkouší. Dále zajistíme trenéra na úvodní a následně příležitostné tréninky a proškolíme nové trenéry a učitele, nejlépe z řad učitelů škol. Zájemce zapojíme do oblastní či republikové soutěže nebo případně do turnajů pořádaných Českým korfbalový svazem

Maxi-Tip a.s. - www.maxitip.cz - Maxi-Tip a.s. www.maxitip.cz Sázková kancelář Maxi Tip funguje na českém trhu už desítky let. Za tu dobu se počet poboček této společnosti přiblížil k číslu 350. Na pobočkách se můžete ověřit pro sázení online, které bylo spuštěno od poloviny července letošního roku. Odpadne vám i cesta na pobočku, využít totiž můžete služeb kurýra, který vám doveze smlouvu až domů!

Deichman - www.deichmann.com - Společnost DEICHMANN DEICHMANN nabízí módní dámskou, pánskou, dětskou a sportovní obuv a doplňky pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě a za trvale nízké ceny. Díky tomu je největším evropským maloobchodním prodejcem obuvi s více než stoletou tradicí. Mezi nejznámější značky dámské obuvi v prodejnách DEICHMANN patří Graceland, 5th Avenue nebo Catwalk. Muži mohou vybírat mezi výrobky značky Memphis One, Gallus či AM Shoes a pro děti jsou určeny modely např. od Bobbi Shoes, Cortina a Cupcake Couture. Portfolio uzavírají sportovní značky Victory, Adidas, Nike, Puma, Reebok či Fila. Nezbytnou součástí nabízeného sortimentu jsou doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek a tašek, batohů, peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou prostředky pro péči o obuv. Paletu nabízených výrobků potom uzavírají dárkové karty. Na čem společnosti DEICHMANN opravdu záleží, je kvalitní zákaznický servis. Společnost DEICHMANN byla založena v roce 1913 v německém Essenu rodinou Deichmann, v jejímž stoprocentním vlastnictví se i nadále nachází. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003 a má zde 115 kamenných prodejen a online shop.

Podpořte nás, když nakupujete! - givt.cz - Podpořte nás, když nakupujete! Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Uděláte to takto: 1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz 2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit 3. Nakoupíte, jak jste zvyklí To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :) Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

A.D.M. reprografické studio - www.admstudio.cz - ADM Studio Ostrava – reprografické studio Ostrava

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 484 | Posledních 7 dnů: 182 | Poslední den: 30