Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..18
Korfbal klub Tj Sokol ..11

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..13
Korfbal klub Tj Sokol ..17

Prievidza, SKK Dolphins

1. kolo, So 14.10.2023 12:30

Korfbal klub Tj Sokol ..20
Prievidza, SKK Dolphin..18

Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B"

1. kolo, So 14.10.2023 09:30

Korfbal klub Tj Sokol ..18
Vosíme.cz Korfbal Pros..17

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, So 18.3.2023 09:00

SK Plhov Náchod "B"19
Korfbal klub Tj Sokol ..12

Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B"

6. kolo, So 18.3.2023 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.2.2023 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..12
Korfbal klub Tj Sokol ..17

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.2.2023 09:00

SK RESPO Kutná Hora, z..14
Korfbal klub Tj Sokol ..13

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 15.1.2023 09:00

Vembloud korfbal club ..17
Korfbal klub Tj Sokol ..16

Modří Sloni YMCA Znojmo “B”

4. kolo, Ne 15.1.2023 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..14
Modří Sloni YMCA Znojm..14

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, So 06.01 14:15

SK Plhov - Náchod
Korfbal klub Tj Sokol ..

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, So 06.01 15:45

Vembloud korfbal club ..
Korfbal klub Tj Sokol ..

Partneři

Národní sportovní agentura - www.agenturasport.cz

Moje rehabilitace s.r.o. - www.mojerehabilitace.cz

OZP - Oborová zdravotní pojišťovna - www.ozp.cz

Sportmaps - sportmap.cz

Moravskoslezský Kraj - www.kr-moravskoslezsky.cz - Moravskoslezský Kraj http://www.kr-moravskoslezsky.cz/ Moravskoslezský kraj se nachází v nejvýchodnější části České republiky. Od Prahy je vzdálen zhruba 300 km vzdušnou čarou. Budeme-li vnímat kraj nadregionálně, pak je jeho poloha na hranici tří států téměř ve středu evropského prostoru velice výhodná.

Ostrava - www.ostrava.cz - Ostrava je statutární, krajské a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina.

Slezská Ostrava - www.slezska.cz - Slezská Ostrava je od 24. listopadu 1990 městským obvodem statutárního města Ostravy. Současný městský obvod tvoří celá katastrální území Slezská Ostrava, Hrušov, Antošovice, Heřmanice, Koblov, Kunčice, Kunčičky a Muglinov.

RBP zdravotní pojišťovna - www.rbp-zp.cz - Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna je česká zdravotní pojišťovna se sídlem v Ostravě-Slezské Ostravě. Pojišťovna zajišťuje zdravotní pojištění, ale také i cestovní pojištění

Burik s.r.o. - www.burik.cz - Burik s.r.o. http://www.burik.cz/ Firma Burik působí na trhu od roku 2006. Hlavní činností je zakázková výroba dresů a sportovního oblečení pro kolektivní i individuální sporty.

Český korfbalový svaz z.s. - www.korfbal.cz - Základním posláním a cílem činnosti ČKS je péče o všestranný rozvoj korfbalu v ČR a vytváření podmínek pro všechny jeho formy a výkonnostní stupně, jakožto veřejně prospěšná činnost.

Školní korfbal - skolnikorfbal.cz - Korfbal je sport, který má ambice oslovovat nejen sportovce, ale i učitele k využití ve vlastní výuce i ve volnočasových aktivitách (zájmových útvarech, kroužcích). Korfbal původně vznikl jako smíšený tělocvik. Český korfbalový svaz se snaží opětovně prosadit tento sport na školy a navázat tak na zpočátku úspěšný projekt z devadesátých let minulého století. V rámci projektu Školní korfbal zájemcům zapůjčíme dva výškově nastavitelné koše a míče. Zrealizujeme přímo na škole ukázkové hodiny, při kterých si všichni zájemci korfbal aktivně vyzkouší. Dále zajistíme trenéra na úvodní a následně příležitostné tréninky a proškolíme nové trenéry a učitele, nejlépe z řad učitelů škol. Zájemce zapojíme do oblastní či republikové soutěže nebo případně do turnajů pořádaných Českým korfbalový svazem

Moravec - www.moravec-cz.com - Již od roku 1996 pro Vás vyrábíme kvalitní ponožky ve Skrochovicích na Opavsku. S jedním bazarovým pletacím strojem v garáži rodinného domu jsme se postupně rozrostli až do nynějších rozměrů - patříme mezi největší české výrobce ponožek a ponožkového zboží s výrobní kapacitou více než 1.500.000 párů ponožek za rok. Byla to dlouhá cesta, která nebyla vždy lehká. Za kvalitu našich výrobků ručíme především naší vlastní značkou MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. pod kterou se naše ponožky a ponožkové výrobky prodávají na více než 10.000 prodejních místech v tuzemsku a na Slovensku.

Maxi-Tip a.s. - www.maxitip.cz - Maxi-Tip a.s. www.maxitip.cz Sázková kancelář Maxi Tip funguje na českém trhu už desítky let. Za tu dobu se počet poboček této společnosti přiblížil k číslu 350. Na pobočkách se můžete ověřit pro sázení online, které bylo spuštěno od poloviny července letošního roku. Odpadne vám i cesta na pobočku, využít totiž můžete služeb kurýra, který vám doveze smlouvu až domů!

Deichman - www.deichmann.com - Společnost DEICHMANN DEICHMANN nabízí módní dámskou, pánskou, dětskou a sportovní obuv a doplňky pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě a za trvale nízké ceny. Díky tomu je největším evropským maloobchodním prodejcem obuvi s více než stoletou tradicí. Mezi nejznámější značky dámské obuvi v prodejnách DEICHMANN patří Graceland, 5th Avenue nebo Catwalk. Muži mohou vybírat mezi výrobky značky Memphis One, Gallus či AM Shoes a pro děti jsou určeny modely např. od Bobbi Shoes, Cortina a Cupcake Couture. Portfolio uzavírají sportovní značky Victory, Adidas, Nike, Puma, Reebok či Fila. Nezbytnou součástí nabízeného sortimentu jsou doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek a tašek, batohů, peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou prostředky pro péči o obuv. Paletu nabízených výrobků potom uzavírají dárkové karty. Na čem společnosti DEICHMANN opravdu záleží, je kvalitní zákaznický servis. Společnost DEICHMANN byla založena v roce 1913 v německém Essenu rodinou Deichmann, v jejímž stoprocentním vlastnictví se i nadále nachází. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003 a má zde 115 kamenných prodejen a online shop.

Image studio s.r.o. - www.imagestudio.cz - IMAGE STUDIO OSTRAVA KDO JSME Jsme ostravská reklamní a marketingová agentura s působností na severní Moravě a Slezsku. Neomezujeme se však pouze na tento region, naše práce je vidět po celé moravě a česku. Naší filozofií je dlouhodobá spolupráce. Náš cíl je být vám společníkem a nabídnout vám služby, které dlouhodobě podpoří váš úspěch. CHCEME, ABY NAŠI KLIENTI BYLI VIDĚT!

Podpořte nás, když nakupujete! - givt.cz - Podpořte nás, když nakupujete! Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Uděláte to takto: 1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz 2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit 3. Nakoupíte, jak jste zvyklí To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :) Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

A.D.M. reprografické studio - www.admstudio.cz - ADM Studio Ostrava – reprografické studio Ostrava

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. OZP - Oborová zdravotní pojišťovna Sportmaps Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 34852
Posledních 30 dnů: 575 | Posledních 7 dnů: 163 | Poslední den: 15

© 2023 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne