Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, So 27.1.2024 10:00

Prievidza, SKK Dolphin..17
Korfbal klub Tj Sokol ..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, So 27.1.2024 10:00

Vosíme.cz Korfbal Pros..12
Korfbal klub Tj Sokol ..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, So 6.1.2024 15:45

Vembloud korfbal club ..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, So 6.1.2024 14:15

SK Plhov - Náchod13
Korfbal klub Tj Sokol ..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..18
Korfbal klub Tj Sokol ..11

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..13
Korfbal klub Tj Sokol ..17

Prievidza, SKK Dolphins

1. kolo, So 14.10.2023 12:30

Korfbal klub Tj Sokol ..20
Prievidza, SKK Dolphin..18

Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B"

1. kolo, So 14.10.2023 09:30

Korfbal klub Tj Sokol ..18
Vosíme.cz Korfbal Pros..17

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, So 18.3.2023 09:00

SK Plhov Náchod "B"19
Korfbal klub Tj Sokol ..12

Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B"

6. kolo, So 18.3.2023 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19

Kalendář akcí

V roce 2023 /2024 nás čeká:

 

Rozdělení hráčů do věkových kategorií v soutěžním ročníku 2023/2024

přípravka U9 - hráči narození 1.7.2014 a mladší

minižáci U11 - hráči narození 1.7.2012 a mladší

mladší žáci U13 - hráči narození 1.7.2010 – 30.6.2012

starší žáci U16 - hráči narození 1.7.2007 - 30.6.2010

dorostenci U19 - hráči narození 1.7.2004 - 30.6.2007

   

06.01. 2024     1. liga: pořadatel SK Plhov - Náchod

01.2024           1.liga starší žáci: pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.

13.01.2024       Korfbalová liga mladších žáků Beskydská liga   Ostrava

20.01.2024       Dorost: pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo

27.01 2024      1. liga: pořadatel SK RG Prostějov

28.01.2024       Korfbalová liga mladších žáků Beskydská liga  Kozlovice

04.02 2024      1.liga starší žáci: pořadatel SAM:. Sam Kozlovice , Prostějov A, KK. Koblov, Prostějov B) (Ostrava, Sportovní hala SPŠEI)   MAPA         

10.02.2024       1. liga dorost: pořadatel Vembloud korfbal club Kolín

17.02.2024       1.liga starší žáci:  KK.Koblov, Brno A, Prostějov A, Kutná Hora (Ostrava, Sportovní hala SPŠEI)   MAPA         

17.02.2024        Dorost: pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.

18.02 2024       1.liga   KK.Koblov, Znojmo B, Brno B (Ostrava, Sportovní hala SPŠEI)   MAPA         

03.03 2024       1. liga dorost:  KK.Koblov B, Nitra, Brno B (Ostrava, Sportovní hala SPŠEI)   MAPA         

09.03  2024       Korfbalová liga mladších žáků Beskydská liga  Ostrava

10.03. 2024      1.liga    KK.Koblov, Brno C, Kutná Hora (Ostrava, Sportovní hala SPŠEI)   MAPA         

06.04.2024       1. liga dorost: pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.

07.04 2024       1. liga: pořadatel Vembloud korfbal club Kolín

07.04 2024       Dorost: SPŠ Elektroniky a informatiky   KK.Koblov A, Brno A, Znojmo (Ostrava, Sportovní hala SPŠEI)   MAPA         

13.04.2024       1.liga starší žáci: pořadatel Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.

14.04 2024       Dorost: pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo 

27.04 2024       1.kolo Semifinále Mladší žáci ( Prostějov )

28.04 2024       1.kolo Semifinále České dorostenecké korfbalové extraligy (Prostějov)

20.4.2024         1.kolo Baráže do EXTRALIGY   

25.04 2024       Sportovní den s KORFBALEM na VŠB - TU 

04.05 2024       2.kolo Baráže do EXTRALIGY   

5.5.2024           2.kolo Semifinále České dorostenecké korfbalové extraligy ( Ostrava)

11.05 2024       3.kolo Semifinále České dorostenecké korfbalové extraligy (Prostějov)

11.05 2024       MČR U 11 minižáci ( Prostějov)

11.05 2024       turnaje mládeže ASKA CUP 2024 v Otrokovicích

25.05  2024      Den Slezské s KORFBALEM 

28.05  2004       Zlatá tretra s KORFBALEM ( Dětská zóna na Zlaté Tretře s Korfbalem.  Dětská zóna je otevřená od 13:30 do 17:00.) 

15.06   2024      Mistrovství ČR v beach korfbalu v žákovských kategoriích

23.06   2024      Mistrovství ČR v beach korfbalu Elite a U19

07. - 09. 06. 2024     Český pohár v Náchodě

22.-23.6.2024 U15 soustředění talentovaného výběru
22.-23.6.2024 U17 soustředění talentovaného výběru
28.6.-1.7.2024 IKF U17 World Cup 2024 Eindhoven

12.07.- 14.07 2024   International Korfball Weekend in Nitra

22.8.- 29.8.2024       Letní Korfbalový kemp Ostravice 2024

 

 

 

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. OZP - Oborová zdravotní pojišťovna Sportmaps Platforma EOS Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Maxi-Tip a.s. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 37127
Posledních 30 dnů: 577 | Posledních 7 dnů: 217 | Poslední den: 7

© 2024 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne