Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, So 27.1.2024 10:00

Prievidza, SKK Dolphin..17
Korfbal klub Tj Sokol ..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, So 27.1.2024 10:00

Vosíme.cz Korfbal Pros..12
Korfbal klub Tj Sokol ..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, So 6.1.2024 15:45

Vembloud korfbal club ..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, So 6.1.2024 14:15

SK Plhov - Náchod13
Korfbal klub Tj Sokol ..15

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..18
Korfbal klub Tj Sokol ..11

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..13
Korfbal klub Tj Sokol ..17

Prievidza, SKK Dolphins

1. kolo, So 14.10.2023 12:30

Korfbal klub Tj Sokol ..20
Prievidza, SKK Dolphin..18

Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B"

1. kolo, So 14.10.2023 09:30

Korfbal klub Tj Sokol ..18
Vosíme.cz Korfbal Pros..17

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, So 18.3.2023 09:00

SK Plhov Náchod "B"19
Korfbal klub Tj Sokol ..12

Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B"

6. kolo, So 18.3.2023 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19

Tělocvičny

Venkovní hřiště TJ Sokol Koblov

(ZastávkaMAPA)

Tréninky dle dohody s trenéry na FB skupinách.

 

Konzervatoř

Začínáme trénovat od 1.9.2023

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U16, Dorost, SCM Středa 18:30 - 20:00
U16, Dorost, SCM Pátek 18:00 - 20:00

Trenéři: Michal Hák (trener C), Tereza Škrobová (trener D)

 

Tělocvična VŠB - TU na Hladnově vedle Penny marketu

Začínáme trénovat od 11.09.2023

 
Tréninky
Tým Den Čas
 U16+U19,SCM,  Uterý 17:30 - 19:00
 U11,U13  Čtvrtek 15:30 - 17:30

Trenéři:  Ema Sakalíková (trener C), Tomáš Hák(trener C), Zdenek Stříbný(trener C)

 

 

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Začínáme trénovat od 12.9.2023

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
SCM,U19 + A-tým Pondělí 18:00 - 19:30
SCM,U19 + A-tým Čtvrtek 18:30 - 20:00

Trenéři:  Ing. Lukáš Filip (trenér 2. třídy)

 

ZŠ Bohumínská

Začínáme trénovat od 18.9.2023

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
 U11, U13,  Úterý 15:00 - 17:00

Trenéři: Petr Krones (trenér C) ,, Ema Sakalíková (trenérka C)

 

ZŠ Březinová 52

Začínáme trénovat od 12.9.2023

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U11, U13 Uterý 17:00 - 18:00

Trenéři: Ing. Jaroslav Vlček (Trenér 2. třídy), Mgr. Jana Vlčková (trenérka C)

 

ZŠ Chrustova

Začínáme trénovat od 13.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
     
SCM Čtvrtek 17:00 - 18:30

Trenéři: Trenéři SCM

 

Biskupské gymnázium

Začínáme trénovat od 13.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U13, U16 Čtvrtek 14:45 - 15:45
     

Trenéři: Mgr. Pavel Stuchlý (trenér 2. třídy)

 

ZŠ a MŠ A.Jiráska Dolní Lutyně

Začínáme trénovat od 13.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U11, U13  úterý  13:45 - 14:45
U11, U13  středa  13:45 - 14:45

Trenéři: Mgr. Milan Pětroš (Trenér 2. třídy)

 

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. OZP - Oborová zdravotní pojišťovna Sportmaps Platforma EOS Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Maxi-Tip a.s. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 37639
Posledních 30 dnů: 315 | Posledních 7 dnů: 119 | Poslední den: 7

© 2024 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne