Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, Ne 20.3.2022 09:00

SK Náchod Plhov16
Korfbal klub Tj Sokol ..20

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

6. kolo, Ne 20.3.2022 09:00

SK RG Prostějov “B”..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 27.2.2022 09:00

SK RESPO Kutná Hora, z..10
Korfbal klub Tj Sokol ..28

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 30.1.2022 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

4. kolo, Ne 30.1.2022 09:00

Vembloud korfbal club ..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7

Korfbal klub Brno, z.s. “B”

3. kolo, Ne 9.1.2022 14:00

Korfbal klub Tj Sokol ..15
Korfbal klub Brno, z.s..11

SK RG Prostějov “B”

3. kolo, Ne 9.1.2022 11:00

Korfbal klub Tj Sokol ..16
SK RG Prostějov “B”..21

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

5. kolo, Ne 12.12.2021 09:00

Korfbal klub Brno, z.s..16
Korfbal klub Tj Sokol ..20

Korfbal klub Tj Sokol Koblov

2. kolo, Ne 5.12.2021 12:20

SK RESPO Kutná Hora, z..19
Korfbal klub Tj Sokol ..15

Vembloud korfbal club Kolín

2. kolo, Ne 5.12.2021 11:00

Korfbal klub Tj Sokol ..20
Vembloud korfbal club ..11

Tělocvičny

Venkovní hřiště TJ Sokol Koblov

(ZastávkaMAPA)

Tréninky dle dohody s trenéry na FB skupinách.

 

Konzervatoř

Začínáme trénovat od 1.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U16, Dorost+Senior Středa 18:30 - 20:05
U16, Dorost+Senior Pátek 18:05 - 20:05

Trenéři:  Kristýna Holubčíková (trenérka C), Michael Hák, Jakub Holubčík (trenér C)

 

Sportovní hala SŠ elektro Ostrava

Začínáme trénovat od 4.10.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U16+U19 + A-tým Pondělí 19:00 - 20:30

Trenéři:  Ing. Lukáš Filip (trenér 2. třídy)

 

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Začínáme trénovat od 1.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U16+U19 + A-tým Čtvrtek 18:30 - 20:00

Trenéři:  Ing. Lukáš Filip (trenér 2. třídy)

 

ZŠ Bohumínská

Začínáme trénovat od 13.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U9, U11 Úterý 15:15 - 16:15
U13, U16 Úterý 16:15 - 17:15
  Čtvrtek 16:15 - 17:15

Trenéři: Michael Hák, Václav Paťorek, David Vlček (trenér C)

 

ZŠ Březinová 52

Začínáme trénovat od 6.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U11, U13 Uterý 17:00 - 18:00

Trenéři: Ing. Jaroslav Vlček (Trenér 2. třídy), Mgr. Jana Vlčková (trenérka C)

 

ZŠ Chrustova

Začínáme trénovat od 13.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U9, U11, U13 Středa 12:45 - 13:30
SCM Čtvrtek 17:00 - 18:30

Trenéři: Mgr. Zuzana Kohútová

 

Biskupské gymnázium

Začínáme trénovat od 13.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U13, U16 Čtvrtek 14:45 - 15:45
     

Trenéři: Mgr. Pavel Stuchlý (trenér 2. třídy)

 

ZŠ a MŠ A.Jiráska Dolní Lutyně

Začínáme trénovat od 13.9.2021

(WEBMAPA)
Tréninky
Tým Den Čas
U11, U13  úterý  13:45 - 14:45
U11, U13  středa  13:45 - 14:45

Trenéři: Mgr. Milan Pětroš (Trenér 2. třídy)

 

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 25508
Posledních 30 dnů: 674 | Posledních 7 dnů: 188 | Poslední den: 26

© 2022 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne