Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U11 "B"

5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00

Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3

Korfbal klub Tj Sokol Koblov U11 "A"

5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00

Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8

Sports academy Morava, z.s. U11 "A"

5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00

Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..10

Korfbal klub Tj Sokol Koblov U11 "A"

4. kolo, So 13.1.2024 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..1

Sports academy Morava, z.s. U11 "B"

4. kolo, So 13.1.2024 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..2

Korfbal klub Tj Sokol Koblov U11 "A"

4. kolo, So 13.1.2024 09:00

Sports academy Morava,..11
Korfbal klub Tj Sokol ..5

Korfbal klub Tj Sokol Koblov U11 "A"

3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00

Sports academy Morava,..1
Korfbal klub Tj Sokol ..10

Sports academy Morava, z.s. U11 "A"

3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..0
Sports academy Morava,..4

Korfbal klub Tj Sokol Koblov U11 "B"

3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..1

Korfbal klub Tj Sokol Koblov U11 "A"

2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00

Korfbal klub Tj Sokol ..3
Korfbal klub Tj Sokol ..5

KK.Koblov U11 A

Melánie Blokšová
Melánie Blokšová

Z ø B Σ B
0 0 0
Gabriela Bracková
Gabriela Bracková

Z ø B Σ B
3 0 1
Barbora Břízková
Barbora Břízková

Z ø B Σ B
2 1 2
Emma Carič
Emma Carič

Z ø B Σ B
3 1 2
Maxmilián Christhoph
Maxmilián Christhoph

Z ø B Σ B
3 0 0
Tomáš	 Cielecký
Tomáš Cielecký

Z ø B Σ B
0 0 0
Ela  Faferková
Ela Faferková

Z ø B Σ B
3 0 0
Julie Gavenčiaková
Julie Gavenčiaková

Z ø B Σ B
1 0 0
Filip Hübner
Filip Hübner

Z ø B Σ B
3 1 2
Karla Joklová
Karla Joklová

Z ø B Σ B
3 0 0
Marie Kaňáková
Marie Kaňáková

Z ø B Σ B
1 1 1
Dominik Lhopitaux
Dominik Lhopitaux

Z ø B Σ B
3 1 2
Lilien Maršálková
Lilien Maršálková

Z ø B Σ B
3 0 1
Nela Maršálková
Nela Maršálková

Z ø B Σ B
3 0 1
Aleš Matušík
Aleš Matušík

Z ø B Σ B
0 0 0
Laura Michálková
Laura Michálková

Z ø B Σ B
2 1 1
Stella Nekulová
Stella Nekulová

Z ø B Σ B
2 0 0
Justýna Potríbná
Justýna Potríbná

Z ø B Σ B
2 1 2
Sára Sakalíková
Sára Sakalíková

Z ø B Σ B
1 0 0
Jan Šimíček
Jan Šimíček

Z ø B Σ B
2 1 2
Bohumír Skopal Petr
Bohumír Skopal Petr

Z ø B Σ B
3 0 1
Petr Stuchlý
Petr Stuchlý

Z ø B Σ B
0 0 0
Mikuláš Svoboda
Mikuláš Svoboda

Z ø B Σ B
3 0 1
Jakub Večerek
Jakub Večerek

Z ø B Σ B
0 0 0
Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. OZP - Oborová zdravotní pojišťovna Sportmaps Platforma EOS Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Maxi-Tip a.s. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 36540
Posledních 30 dnů: 509 | Posledních 7 dnů: 192 | Poslední den: 49

© 2024 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne