Oficiální stránky klubu

Vítejte na oficiálních stránkách korfbalového klubu klubu

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov /KOBLOV.KK / je pobočný spolek TJ Sokol Koblov. Jsme amáterský sportovní klub, který zajišťuje zájmovou pohybovou činnost chlapců a dívek od šesti do osmnácti let zaměřenou na KORFBAL. Jsme nástupcem tří klubů ze Slezské Ostravy / ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava , ZŠ Pěší - Slezská Ostrava a ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava /. Jsme členem Českého korfbalového svazu /ČKS /.Náš klub hraje soutěže pořadané ČKS. V soutěžním ročníku 2017/2018 nám hraje celkem 30 mládežnických družstev!!!.Korfbalovou ligu starších žáků U16 , Korfbalovou ligu mladších žáků U13 , Korfbalovou ligu minižáků U11 , Korfbalovou ligu - přípravka U9 . Dále nám hraje 18 družstev klubové vnitroškolní turnaje Korfbalového Klubu Tj Sokol Koblov z.s na ZŠ Pěší , ZŠ Chrustova v Ostravě . Projekt na tréninkovou činnost Korfbal Klub Tj Sokol Koblov zapadá do koncepce klubu stát se nejlepším mládežnickým korfbalovým klubem České republiky. V současné době má náš klub 285 členů a hračů . Korfbalový klub má dva důležité cíle, dát na jedné straně možnost sportovat co možná nejširší základně členů a na straně druhé, kvalitativně hrát korfbal na takové úrovni, aby co možná nejlépe reprezentoval nejen náš klub, ale i své okolí, tedy školu, město, region. Hlavním výkonnostním cílem korfbalového klubu je vychovávat hráče do nejvyšších seniorských soutěží.

12.10.2019 00:00
Zápasy v Náchodě: Koblov - Kutná Hora, Koblov - Kolín
MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 381 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 20