Oficiální stránky klubu

Vítejte na oficiálních stránkách korfbalového klubu klubu

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov /KOBLOV.KK / je pobočný spolek TJ Sokol Koblov. Jsme amáterský sportovní klub, který zajišťuje zájmovou pohybovou činnost chlapců a dívek od šesti do osmnácti let zaměřenou na KORFBAL. Jsme nástupcem tří klubů ze Slezské Ostravy / ZŠ Chrustova - Slezská Ostrava , ZŠ Pěší - Slezská Ostrava a ZŠ Bohumínská - Slezská Ostrava /. Jsme členem Českého korfbalového svazu /ČKS /.Náš klub hraje soutěže pořadané ČKS. V soutěžním ročníku 2017/2018 nám hraje celkem 30 mládežnických družstev!!!.Korfbalovou ligu starších žáků U16 , Korfbalovou ligu mladších žáků U13 , Korfbalovou ligu minižáků U11 , Korfbalovou ligu - přípravka U9 . Dále nám hraje 18 družstev klubové vnitroškolní turnaje Korfbalového Klubu Tj Sokol Koblov z.s na ZŠ Pěší , ZŠ Chrustova v Ostravě . Projekt na tréninkovou činnost Korfbal Klub Tj Sokol Koblov zapadá do koncepce klubu stát se nejlepším mládežnickým korfbalovým klubem České republiky. V současné době má náš klub 285 členů a hračů . Korfbalový klub má dva důležité cíle, dát na jedné straně možnost sportovat co možná nejširší základně členů a na straně druhé, kvalitativně hrát korfbal na takové úrovni, aby co možná nejlépe reprezentoval nejen náš klub, ale i své okolí, tedy školu, město, region. Hlavním výkonnostním cílem korfbalového klubu je vychovávat hráče do nejvyšších seniorských soutěží.

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 2013
Posledních 30 dnů: 494 | Posledních 7 dnů: 160 | Poslední den: 13