Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Koblov.KK Sokol U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Kolín, VKC U16
Koblov.KK Sokol U16

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Koblov.KK Sokol U16
Kutná Hora, SK Respo U..

Kolín, VKC U16

2. kolo, So 09.11 09:00

Koblov.KK Sokol U16
Kolín, VKC U16

Koblov.KK Sokol U16

2. kolo, So 09.11 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..
Koblov.KK Sokol U16

Tento týden se ve sportovní Aréně ČPP

Tento týden se ve sportovní Aréně ČPP

7. turnaj ve skupině Slezská 1 v sezóně 2018/2019

Tento týden se ve sportovní Aréně ČPP konal již sedmý turnaj ve skupině Slezská Ostrava, když se potřetí utkali sportovci v kategorii mladších a starších žáků. Toto kolo se, jak už je třetím rokem obvyklé, odehrálo ve sportovní hale na velkém korfbalovém hřišti, kterým ani jedna ze škol bohužel nedisponuje, a tak turnaj hostila ČPP Aréna na Slezské Ostravě v Muglinově.

Na čele tabulky si v kategorii mladších žáků udrželo prvenství družstvo z Bohumínské, které zatím ještě neztratilo ani bod a opět je táhli elitní střelci Šupík a Sakalíková, která dokonce již naskakuje i v kategorii starších žáků.

V kategorii starších žáků rovněž potvrdila svou nadvládu Bohumínská, která zvýšila v čele svůj náskok nejen díky svým vítězstvím v obou zápasech, ale i díky vzájemné remíze obou soupeřů. Tři koše si ve střelecky chudých zápasech připsali Gavlas, Sieja a Horvát.

Výsledky kategorie starších žáků:

KK.KOBLOV/Bohumínská U16 - KK.KOBLOV/Pěší U16 5:0 (poločas 2:0)

Koše: Sieja 2, Gavlas 1, Skupniková 1, Sakalíková 1

KK.KOBLOV/Bohumínská U16 - KK.KOBLOV/Chrustova U16 3:2 (poločas 2:1)

Koše: Gavlas 2, Sieja 1 – Horvát 2

KK.KOBLOV/Chrustova U16 - KK.KOBLOV/Pěší U16 3:3 (poločas 2:1)

Koše: Barna 1, Horvát 1, Macečková 1 – Kopišová 2, Kundrát 1

Tabulka po 3.kole:

1. KK.Koblov/Bohumínská U16 6z. 10b. 21:13

2. KK.Koblov/Pěší U16 6z. 5b. 26:20

3. KK.Koblov/Chrustova U16 6z. 3b. 13:27

Výsledky kategorie mladších žáků:

KK.KOBLOV/Bohumínská U13 - KK.KOBLOV/Pěší U13 5:3 (poločas 2:0)

Koše: Broňák 1, Sakalíková 1, Stříbný 1, Vepřek 1, Micháliková 1 – Gabčo 1, Hrubá 1, Kopišová 1

KK.KOBLOV/Bohumínská U13 - KK.KOBLOV/Chrustova U13 11:1 (poločas 6:1)

Koše: Šupík 4,Sakalíková 2,Stříbný 1, Mamulová 1,Marcinová 1, Vepřek 1, Micháliková 1 – Svoboda 1

KK.KOBLOV/Chrustova U13 - KK.KOBLOV/Pěší U13 4:3 (poločas 2:0)

Koše: Macejíková 2, Platoš 1, Prchal 1 - Kopišová 2, Krůpa 1

Tabulka po 3.kole:

1. KK.Koblov/Bohumínská U13 6z. 12b. 44:4

2. KK.Koblov/Pěší U13 6z. 4b. 9:26

3. KK.Koblov/Chrustova U13 6z. 2b. 6:29

Diskuze

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 3268
Posledních 30 dnů: 542 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 43

© 2019 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne